Skocz do zawartości
Nerwica.com

plan dnia


Gość lakuda

Rekomendowane odpowiedzi

lakuda jest ten wzór w wordzie więc prosto :D i póki co się sprawdza, radość mi sprawia skreślania krateczek i z P. przy okazji mamy trochę śmiechu jak np. zamówiłam pizze i skreśliłam " gotowanie obiadu" :D

 

a co do siedzenia na forum, to powinna być rubryczka " siedzieć o 5h mniej na forum " :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrzekam sobie, że jutro zrobię więcej niż przez ostanie dni... ale zero razy nic, to nadal zero :hide:

Obiecuje sama sobie, że napiszę jutro jeden rozdział pracy mgr (przynajmniej w szkicowej formie, a poprawki naniosę dnia następnego).

 

Już nie mogę tego cofnąć, napisałam i muszę to zrobić, żeby nie wypaść na kłamczuchę, a przecież to wstyd i hańba. Trzymajcie kciuki - kto nie będzie ich trzymał może za kare spodziewać się mrówek w cukrze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie zrobiłem plan na tydzień. Nie godzinę po godzinie ale to co chciałbym codziennie zrobić. Na początku przez tydzień potem może coś dołożę.Oczywiście oprócz rzeczy obowiązkowych:mycie,jedzenia,itp...Może pomoże mi to skrócić bezużyteczności mojego życia i ciągłej bezczynności w depresji.Bo najchętniej to bym nic nie robił skąd to znacie :?:mrgreen: Najcięższe będzie wychodzenie z domu bo izoluję się totalnie i zaszywam w domu przez cały czas.Świat zewnętrzny przestał istnieć.

 

Plan na tydzień:

 

Rower - 1,5/h

Książka - 2/h

Rodzina - 2/h

Film - 1,5 /h

CBT - 1/h

Spacer - 45 min.

Muzyka - 1/h

Forum 24/h :D

 

Kontinuum:

-rzucanie palenia

-Dieta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×