Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, :D ja też robię zakupy, i to udane :P , przez internet, lubię bardzo...nie wiem co by było, gdybym została pozbawiona tej możiwości? Ja tak rzadko gdziekolwiek wychodzę...

 

-- 06 lip 2014, 16:40 --

 

amelia83, kolejny raz staram sie przebrnąć przez Kronosa Gombrowicza-to prezent, ale nie jestem tym zachwycona, chce jednak skończyć...

Upał niezmiennie męczący, czekamy na burzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ciesze sie ze mialas udany dzien :) :yeah::yeah::yeah: Ja dzis zlapalam leki teraz jak poszlam do biedry bo zachcialo mi sie ogorkow konserwowych i poszlam je kupic , jak szlam bylo dobrze , w biedrze bylo dobrze a przy kasie jakos mnie chwycilo na chwilke ale jednak. Juz mi zdazylo nastroj to popsuc :x

 

Ide na kolacje i na komedie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj Płateczku, tyle optymizmu emanuje z Twoich postów, że aż chce się czytać :D

 

mirunia, miło spędziłaś niedzielę, to zapewne wzmocni Cię na cały tydzień :D

 

U mnie trochę popadało, ale najważniejsze, że ochłodziło się - głowa mnie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę, jak wysyłacie mi zaproszenie na fb napiszcie kim jesteście ;)

Bo ja się kręcę, nie wszystkich znam ze zdjęć i czekam w zawieszeniu nie wiedząc czy przyjmować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, mnie te okrutne leki też dopadają wszędzie :( A może my same straszymy się :mhm:

 

 

Maggda92, w niedzielę biedry czynne do 20, może jeszcze zdążysz :D ?

 

-- 06 lip 2014, 18:44 --

 

mirunia, ja od dłuższego czasu lękowo, niezmiennie. Ja nie mogę zażywać p/bólowych, bo moje serce źle reaguje-przyśpiesza, dlatego najczęściej nacieram głowę amolem i mija...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Aniu bo ja sie staram cieszyc zyciem mimo wstretnych chorob :mrgreen::bezradny: jak sie czuejsz Slonce?

 

mirunia, Kochana ja dzis zjadlam pol sloja tych ogorkow i do tego kanapeczki z pieczywa ciemnego z pasztetem drobiowym :mrgreen: i pije harbatke i gapie sie na "Nowozencow"

 

Maggda92, wybralam sie po ogorki , nie wiem co mnie taka silna na nie ochota nasZla .

 

U mnie nie ma burzy , nie ma deszczu , duchota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×