Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

za moich czasow to faceci proponowali :105:

a ja widzę że to właśnie takie po 40-ce są bardziej śmiałe i nawet czasami składały mi propozycje, jawnie podrywały a takie 20 latki to nigdy, no ale ja dla 40- parolatek jestem łakomym kąskiem a dla 20-to już zdecydowanie nie. Ja mam chyba jakiś przestarzały typ urody, od zawsze podobałem się starszym, mówiły co za przystojniak już gdy byłem w podstawówce, natomiast od równolatek i młodszych takich rzeczy prawie nie słyszałem i zainteresowanie mizerne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JużTuByłem

Idz na kur,we.Nie przeżyłem nigdy seksu z miłości(chyba) zawsze kończyło się to przypadkowo po imprezie i dowidzenia.Seks to nic specjalnego szczególnie po alkoholu jak dla faceta(mogę całą noc).Pragniesz seksu idz na dobrą dzi.wkę ona Ci da dużo dobrego seksu ,ale nie spodziewaj się magi świąt...Przełamiesz w ten sposób pierwsze lody i będzie z głowy :D Seks pierwszy raz z dziwką haha :? Kiedyś ojciec brał swojego syna i sam wysyłał do burdelu żeby ten został meżczyzną, nie było w tym nic złego.

mark123

W moim postrzeganiu to chore

 

Niby czemu ,zaspokajali ciekawośc swoich synów.To ,że odbywasz pierwszy stosunek z dziwką nie oznacza ,że jesteś nieudacznikiem,zakompleksionym kolesiem itp.Dam Ci przykład życia dużej części aktualnych nastolatków.Podstawówka,gimnazjum pociąg do dziewczyn ,ale piłka halowa i składy na piłke ,strzelenie GOLA ważniejsze od dziewczyn.Przychodzi szkoła średnia zaczynają się imprezy ,dużo osób stawia na zabawę wśród swoich męskich rowieśników;) Wiem ZABAWE dziewnie brzmi, chodzi mi o jaranie zioła, picie imprezowanie spedzanie codziennie ze sobą dużo czasu (w szkole,poza szkołą)zawsze tworzą się jakieś małe męskie grupki które ze sobą trzymają.Z tych np.10 facetów może z 3 się wyłamie i odbije na drugi brzeg, poznając swoją pierwszą dziewczynę, poświęcając jej tyle czasu co wcześniej swoim rówieśnikom.Pewnego dnia 7 kawalerów których nie initeresuje związek się napierdoli i zachce im się dupczyć ,dzwonią umawiają się z ładna,inteligentną kur.wa.Połowa z nich zamiast dupczyć bedzie z nią rozmawiać bo im nie stanie ze stresu ,druga spuści się po 2 wsadach ,a 2 nie będzie umiało się spuścić(a moze wszyscy fajnie poruchają).Za dwa lata każdy będzie miał swoją dziewczynę i ten prawdziwy seks z miłości który tak naprawde daje najwięcej satysfakcji ,wiadomo hormony zauroczoenie itd. inaczej niż z dziwką ,dziwka to rozrywka i tyle.

Teraz przedstawiam grupe facetów dyskotekowców ktorzy bardziej są otwarci na kluby typu energy i wyrywanie dyskotekowych lachonów które są obracane w samochodzie co tydzien przez innego typa w porshe,mercedesie i oczywiście BMW.Kij wie kto w nie pakowała kutacha ,takie w ogóle się nie zabezpieczają bo są napier,dolone naćpane ,nie badają się na choroby weneryczne itd.Dziwki w 80 % same się badają ,dbają o higienę po każdym kliencie się myją ,dupią się w łóżku ,a nie w obleśnym kiblu gdzie sikało do niego 100 najebanych osób celując prosto w deskę.Mają pojęcie na co mogą sobie pozwolić,sprawdzają twojego wacka,zawsze zakładają ci gume przed stosunkiem.Uwierz mi ,że skorzystałem z takich usług i to nie są głupie dziewczyny.Mozną z nimi inteligentie porozmawiać,które nie mają siana w głowie ,myślą o przyszłości.Kasę nie przepierdalają na byle co ,często dają ją na lokate z myślą o założeniu swoich biznesów.Byłem słyszałem ,widziałem i naprawdę myślałem ,że to tępe strzały ,ale tak nie było.Pierwsza diva wybrała ten zawód ,bo poszła na medycyne (chirurgie)a takie studia kosztują.Rozmawiałem z nią poł godziny i wywnioskowałem ,że nie głupia dziewczyna potrafiaca sie dobrze wysłowić,pożartować na luzie....Naprawdę inteligencją biją na głowe nie jedną osobę.Tak teraz ktoś mi zarzuci ,ze akurat mi się takie dziwki(2) trafiły ,ale po rozmowach ze znajomymi doszliśmy do tych samych wniosków.Oczywiście są wyjątki.

Płacisz za dziwkę i wymagasz dobrego ruchania nad czym ty się zastanawiasz detektywmonk? Jak masz stresa zarzuć benzo ,albo wypij 2 piwa nie wiem co tam preferujesz i będzie ok;) Podejdz do sprawy z dystansem.Raz się żyję.A pociupciać to fajna sprawa ;)

Beladin dobrze prawi ,to ich praca one wiedzą jak do tego podejść ,bo nie jeden nieśmiał prawiczek im się trafił ;)

Obecnie nie wydałem od paru lat żadnej kasy na dziwkę ,bo mnie to nie kręci.. I szkoda mi pieniędzy jak można za darmo często pociupciać.Oczywiście jak się chce żyć i ma się ochotę na podryw, nie będąc dwa kroki od śmierci...

Sory za literówki i niektóre zle złożone zdania ,ale cieżko mi się myśli,koncentruje przez obecny stan.

 

-- 05 lip 2014, 20:19 --

 

carlosbueno

 

a ja widzę że to właśnie takie po 40-ce są bardziej śmiałe i nawet czasami składały mi propozycje, jawnie podrywały a takie 20 latki to nigdy, no ale ja dla 40- parolatek jestem łakomym kąskiem a dla 20-to już zdecydowanie nie. Ja mam chyba jakiś przestarzały typ urody, od zawsze podobałem się starszym, mówiły co za przystojniak już gdy byłem w podstawówce, natomiast od równolatek i młodszych takich rzeczy prawie nie słyszałem i zainteresowanie mizerne.

 

Jest tak i będzie ze względu ,że starsze nawet te z pierścionkiem na ręku lubią skok w bok i szukają młodego przystojnego który dobrze je zaspokoi.Starsi im się się już znudzili.;) Chyba ,że nie są zamężne wtedy szukają starszych ,bo chcą się ustatkować ,a z młodym to raczej nie bardzo...

Te w twoim wieku nie zwracały na Ciebie uwagi ,bo są mnie śmielsze jak piszesz ,mniej doświadczone i czekają aż facet zrobi ten pierwszy krok.Facet ma podrywać ,a nie kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobnie kiedyś gadałem z kumplem na temat kurev. W skrócie napiszę. Koleś ma teraz 34 lata jeździ w delegacje dość często, sporo zarabia i jeździ na kurvy też od dawna. Zapytaliśmy się go z kolegą "co nowej dziewczyny nie możesz sobie wyrwać/znaleźć, że jeździsz na kurvy?" A on wtedy podał kilka argumentów które jednak mają jakiś sens m.in:

- jak jeździ to przeważnie do "lepszych" agencji chociaż kilka razy i o tirówy zahaczył ale powiedział coś takiego: co to za różnica czy dziwka czy jakaś łatwa z dyskoteki. Nie wiesz co taka dziewczyna z imprezy wcześniej robiła albo nawet czy taka panienka z dyskoteki też przecież może być kurvą, czy nie bawi się w jakiś sponsoring z kilkoma typami itp. Również nie wiesz czy nie ma jakiś chorób i jak się prowadzi.

- czy uprawiasz seks z jakąś kobietą z którą się spotykasz a nie jesteś przekonany czy chcesz z nią być itp lub też czy uprawiasz seks z jakąś wyrwaną panienką z dyskoteki wiesz że na pewno nie chciałbyś z żadną z nich wpaść. Wiadomo są zabezpieczenia ale też zawsze jest jakieś ryzyko lub alkohol, narkotyki robi swoje i później możesz mieć stresy. A on mówi, że jeździ na kurvy i ma więcej spokoju chociaż od takich problemów. :D

Tak ogólnie to jeszcze podał kilka powodów dlaczego tak robi ale nie pamiętam wszystkiego. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale niektóre teksty powalają

Dziwki w 80 % same się badają ,dbają o higienę po każdym kliencie się myją ,dupią się w łóżku ,a nie w obleśnym kiblu gdzie sikało do niego 100 najebanych osób celując prosto w deskę.Mają pojęcie na co mogą sobie pozwolić,sprawdzają twojego wacka,zawsze zakładają ci gume przed stosunkiem.Uwierz mi ,że skorzystałem z takich usług i to nie są głupie dziewczyny.Mozną z nimi inteligentie porozmawiać,które nie mają siana w głowie ,myślą o przyszłości.Kasę nie przepierdalają na byle co ,często dają ją na lokate z myślą o założeniu swoich biznesów

JużTuByłem, ty to na prawdę dziwkoznawcą chyba jesteś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vitalia nie trzeba być dziwkarzem ,wystarczy raz iść żeby się przekonać i mieć jakiegoś znajomego który nie chce być w związku ,a ma dużo siana i woli zamiast bukietu ,drinków duperel które mu nie dają pewności ,że bedzie uprawiał seksu a wyjdzie go to więcej niż dziwk.a :twisted: Niektórzy poświęcili się całkowicie karierze i nie chcą wchodzić w związek.Lepiej chyba tak niż łamać każdej serce ?

Szkoda pieniędzy by mi było na dziw.ki , można na lepsze rzeczy wydawać pieniądze np.psychoterapia :smile:.

Gdy byłem na nich dawno ,kierowała mną również duża ciekawość jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tosia_j

Teraz jak lezalam w szpitalu poczytalam troche babskich kolorowcow.

Zalecany jest seks na trzeciej randce. Dla mnie rowna przyjemnosc jak badanie u ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej na tą dziw.kę idz bo już zakłady idą na forum ,a ja grubą kasę na Ciebie postawiłem więc nie spierdol tego niech moje wywody nie pojda na marne :D

 

 

Nie bierz tego na poważnie ;)

Nawet nie wiedziałem,że do mnie piszesz :lol:

 

-- 07 lip 2014, 18:12 --

 

JużTuByłem, a co mu po dziwce jak one chce związek? Sorry ale tylko by zaruchać -odhaczyć to z deka żałosne. :D

To o mnie piszecie ? Bo już nie wiem :blabla:

 

-- 07 lip 2014, 18:13 --

 

Sorry ale tylko by zaruchać -odhaczyć to z deka żałosne. :D

Fakt

Znam kilka kobiet które bym chciał bzyknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi przecież Tyrion się zakochał i był w związku :D:D:D:D

 

Sorry ale tylko by zaruchać -odhaczyć to z deka żałosne

Grunt żeby ona nie zachaczyła :smile:

p.s 3 strony wcześniej napisał ,że chce wyłącznie seksu.Po prostu ciekawość po tylu latach prawictwa.

 

-- 08 lip 2014, 02:19 --

 

Vitalia Wybaczcie, ale niektóre teksty powalają

Cytuj:

Dziwki w 80 % same się badają ,dbają o higienę po każdym kliencie się myją ,dupią się w łóżku ,a nie w obleśnym kiblu gdzie sikało do niego 100 najebanych osób celując prosto w deskę.Mają pojęcie na co mogą sobie pozwolić,sprawdzają twojego wacka,zawsze zakładają ci gume przed stosunkiem.Uwierz mi ,że skorzystałem z takich usług i to nie są głupie dziewczyny.Mozną z nimi inteligentie porozmawiać,które nie mają siana w głowie ,myślą o przyszłości.Kasę nie przepierdalają na byle co ,często dają ją na lokate z myślą o założeniu swoich biznesów

 

 

 

To ,że kobieta się ku.rwi w żadnym wypadku nie odejmuje jej inteligencji :smile:

 

-- 08 lip 2014, 02:20 --

 

Vitalia
Wybaczcie, ale niektóre teksty powalają

 

Dziwki w 80 % same się badają ,dbają o higienę po każdym kliencie się myją ,dupią się w łóżku ,a nie w obleśnym kiblu gdzie sikało do niego 100 najebanych osób celując prosto w deskę.Mają pojęcie na co mogą sobie pozwolić,sprawdzają twojego wacka,zawsze zakładają ci gume przed stosunkiem.Uwierz mi ,że skorzystałem z takich usług i to nie są głupie dziewczyny.Mozną z nimi inteligentie porozmawiać,które nie mają siana w głowie ,myślą o przyszłości.Kasę nie przepierdalają na byle co ,często dają ją na lokate z myślą o założeniu swoich biznesów

 

 

 

To ,że kobieta się ku.rwi w żadnym wypadku nie odejmuje jej inteligencji :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×