Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że w jego mniemaniu te zasady dotyczą nie wkręcania sobie przejmowania się byciem prawiczkiem w tym wieku, a nie, że nie uprawia seksu z powodu swoich jakichś tam zasad;)

 

-- 28 cze 2014, 17:41 --

 

Tzn., że to miał na myśli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usuwalem stare konto to ten temat wciaz zyl. Zalozylem nowe i patrze, ze dalej tak jest. Co wiecej, pisza w nim Ci sami ludzie. Ja dalej jestem prawiczkiem, chociaz mialem okazje poruchac. To byla taka okolicznosc, ze az sie ciesze, ze dalej nie uprawialem seksu. Poruchac to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz na kur,we.Nie przeżyłem nigdy seksu z miłości(chyba) zawsze kończyło się to przypadkowo po imprezie i dowidzenia.Seks to nic specjalnego szczególnie po alkoholu jak dla faceta(mogę całą noc).Pragniesz seksu idz na dobrą dzi.wkę ona Ci da dużo dobrego seksu ,ale nie spodziewaj się magi świąt...Przełamiesz w ten sposób pierwsze lody i będzie z głowy :D Seks pierwszy raz z dziwką haha :? Kiedyś ojciec brał swojego syna i sam wysyłał do burdelu żeby ten został meżczyzną, nie było w tym nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku wizyta w przybytku uciech skończyła się wielomiesięczną traumą, a prawictwa i tak nie straciłem, no ale nie każdy jest takim nieudacznikiem jak ja. :mrgreen: Co innego udać się na dziwki jako prawiczek w wieku 18 lat o co innego 30 kilku choć ja chyba 29 miałem wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powodem problemów z nawiązywaniem znajomości jest nieśmiałość, to lepiej prostytutce na wejściu powiedzieć w czym problem i jaki jest cel wizyty. Dzięki temu będzie wiedziała, że musi podejść odpowiednio do tematu, zachęcić, ośmielić, wykazać więcej inicjatywy. Wydaje mi się, że szczerość może w tym wypadku bardzo pomóc. Dziwka przecież też człowiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×