Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj nie napracowałam się. Obiad miałam wczorajszy, powiesiłam uprane przez pralkę pranie, troszkę posprzatałam-a i tak jestem zmęczona.

Odczuwam lęki od paru dni i odechciewa mi się wszystkiego. Od jutra upały - przeraża mnie to, bo i tak mam problemy z wyjście, a tu kolejna blokada nadchodzi :hide:

Jestem lekko podłamana, zrezygnowana jakaś...

Wiem, że to minie, ale dzisiaj słabo sobie z tym radzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

 

Ja wlasnie miedzy szykowaniem jestem , zrobilam juz salatke , przy oakzji ciachnelam sobie palca :D:time: zrobilam jajka w majonezie przekladane pomidorkami cherry bo pol majonezu mialam z salatki a jajek u mnie pod dostatkiem ostatnio , sasiedzi mnie obdarowali jajkami ze wsi teraz ciacho sie piecze i jeszcze talerz wedlin mam .

Zarobilam wczoraj 150 zl za sprawdzenie koledze rozliczenia i poprawienie go :)

 

Plus 150 za sesje i pani z mops dzwonila w pon ma byc u mnie z decyzja bo decyzja juz zapdla ale nie wiem jaka , bede wiedziala w pon.

Denerwuj e sie goscmi zamiast sie cieszyc to ja chodze cala ale mam nadzieje ze pozniej ebdzie dobrze.

 

Milej soboty Wam zycze :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, Hej

 

-- 05 lip 2014, 12:37 --

 

mirunia, Nie wiem, ma tyle chorób. Załamana jest. Rak macicy. Mówię potocznie bo to maj jakąś dłuższą nazwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maggda92, mirunia, :*************** Hey Kobietki.

 

Maggda92, wszytskoz alezy ktory to stopien raka , bo np moja koelzanka miala i usueneli macice i zyje do tej pory tylko musi sie kontrolowac . Bylo to juz kilka lat temu. Moja mam z kolei miala ostatni stopien i nie przezyla.

Zalezy od zaawansowania.

Przykro mi bardzo i tulam :*************

]

 

mirunia, Kochana ja dzis te lekowo nakrecam sie sama zamiast cieszyc .

Zrobilam sobie fryz na prostownicy chociaz do przyjscia znajomych jeszcze troche czasu ale juz bede miala fryzurke gotowa:)

Co dzis planujesz Kochana?

 

wieslawpas, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×