Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, no wlasnie, pamietalam tylko petelke a nie ze masz 4 psy

jest Zgrywus, Pętelka, Fraszka i Zuza + kocur Bonifacy, ale przychodzi tylko co któryś dzień zjeść ;)

 

Wróciłam z Pętesią Ciężko było i z moimi lękami i z wizytą u weta bo Pętesia nie chciała dać się zaszczepić.

Kupiłam jej kaczuszki piszczące i Pętenia niosła kaczusię od przystanku do domu czyli 1 km. :mrgreen: Zawsze wraca z zabawką w pyszczku. Jej rekord to 5 km.

 

-- 04 lip 2014, 14:58 --

 

Wróciłam od lekarza :smile: mam zdolność do pracy :yeah:

:great:

 

-- 04 lip 2014, 15:01 --

 

Zgrywusowi sama podałam szczepionkę. Jeszcze nigdy mi tak sprawnie nie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Wiesz co, nie za dobrze się właśnie czuję. Mam straszny zjazd nastroju. Znowu dól i znowu łapią mnie lęki, złość troszkę minęła ale bardziej martwi mnie to że czuję się tak jakby depresja wracała.

Mama mnie wczoraj namówiła na wyjście na moją ulubioną zupę do miasta.

I jadłam ją strasznie długo, nie mogłam bo czułam jak wszyscy się na mnie patrzą i strasznie trzęsły mi się ręce :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Właśnie :( Ja już nie wiem :(

Ja też jak chodzę nerwowa to jestem taka jakby bardziej pewna siebie, a jak to mi zejdzie to się zaczyna trzęsawka stres lęki i tak na przemian, problem ze spaniem, ten chlor jest bardzo bardzo sredni, nie mogę na nim zasnąć co prawda jak już zasnę to śpię ale żeby zasnąć to się męczę.

Nie chcę wrócić do olanzapiny bo na nowo przytyje, lekarz mówił o ketrelu ale też się boję że przytyje, wiem,że to głupie bo ważniejsze jest żebym się dobrze czuła ale ja jestem jakaś dziwna :(((

 

-- 04 lip 2014, 14:15 --

 

LATEK1962, hej

w domu nie jest gorąco ale na dworzu strasznie, wyszłam na chwilę to aż gorącem buchnęło i siedzę w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, u mnie jest dobrze bo cień i wiatr lekki, ale gorzej gdzieś się ruszyć. Żeby nie miala nadwrażliwości na słońce po leku to bym się cieszyła z ładniejszej pogody, tak to jestem skazana na zamykanie się w domu i unikanie słońca. Wychodzę tyle co muszę i zawsze w przeciwsłonecznych okularach bo mam światłowstręt. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, aa, ja też się trochę boję na słońce wychodzić przez neuroleptyki a zresztą męczy mnie to,że jest tak gorąco i nawet nie mam ochoty

 

-- 04 lip 2014, 14:20 --

 

smacznego ;)

ja jeszcze nie wiem co z obiadem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam nienajlepszy dzien dzis ... Jakas wylekniona jestem i sama sie nakrecam dodatkowo nie wiem po jaka cholere :!::!::?::?::bezradny::bezradny::bezradny:

 

15:32:04

http://mojpunktsmaku.blogspot.com/2014/03/saatka-z-paluszkami-surimi.html

Bede robila ta salatke na jutro dla gosci. upieke brownie .

 

Dobrze ze dostalam pieniazkiz a sesje bo juz bym do tej pory chyba z glodu padla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×