Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

U mnie nadal utrzymuje się niepokój, wiem że muszę podnieść dawkowanie ale mam jakiś opór.

Zawsze esci biorę rano i nigdy nie byłam po nim senna.Najbardziej mnie wkurza to że potrafię spać nawet 12h.

Ashleigh jak długo bierzesz esci.

 

-- 02 lip 2014, 19:18 --

 

chociaż może to zmęczenie w końcu pracuje 4 nocki w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny i chłopaki

 

Ashleigh, ja nie ziewalam na esci, początkowo non stop spałam, potem przeszło

 

 

krista, ciesz sie ze możesz spać, wolałabys cierpieć bezsennej noce? To dopiero męki, w nocy zero spania a w dzień neptyk. Śpij wiec na zdrowie :D

Ja podwyzszylam paro od niedzieli, bierz ze mnie przykład, będziemy sie wspierać :smile:

 

Elmo, ferdek :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krista Nie wyobrazam sobie, zebym w nocy nie przespala, choc pewnie jakbym musiala, to, co byloby zrobic.

 

Biore esci od kwietnia, widze, ze zapisalam sie na forum 12.04. czyli pare dni od tej daty. Tylko, ze ja bylam na 5 mg przez wiekszosc czasu.

W sumie zwiekszylam dawke, no bo wszyscy w sumie najczesniej biore ta 10 mg, a wiem, ze dla ludzi w podeszlym wieku daje sie 5 mg esci.

Biore tez hormony od tego czasu mniej wiecej.

Biore tez z esci ( Laximil 10mg)-Gabe 500 mg. Tylko, ze Gabe biore od roku, czyli od poprzedniej zimy.

 

Sadze, ze u mnie proces dzaialania esci jeszcze trwa, nie ustabilizowal sie jeszcze, pocieszam sie, ze w koncu czasu potrzeba wiecej.

Czytajac innych widze to tak. Czuje dzialanie esci-czuje, ze inaczej mysle, ale wciaz sa wahania.

Czas potrzebny, wiec czekam cierpliwie, ale w sumie moze byc moje samopoczucie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa-Kociczko-tez spalam wiecej na poczatku esci, ale jednak nie wyobrazam sobie, zebym wziela esci w dzien-spie po tym.

 

Sadze, ze z tym ziewaniem to tez niedotlenienie, bo malo wychodze z domu. Zimno mi, boje sie przeziebiac, bo ciagle w zime ta moja choruje, jak nie oskrzela to inna grypa.

 

-- 02 lip 2014, 20:43 --

 

Ashleigh, nerwica uczy cierpliwości, nie ma co, byle jej nie nadwyrezyla

 

 

Lunatic, odpowiedziałeś poprawnie na pytania ? :lol:

Zyje z nerwica 30 lat... :angel::angel::angel:

Gorzej, lepiej, ale zyje....Urodzilam nawet czworke zdrowych dzieci, w tym czasie-pisalam juz.

Ale dziekuje, droga za to stwierdzenie, bo wiem, ze mamy ten sam poglad na te sprawe, i to samo doswidczenie...

 

Zdjecie tego pajka to ja gdzies mam w tych swoich failach, ale nie pamietam, gdzie...przyrzekam, ze znajde go. :great:

 

-- 02 lip 2014, 20:45 --

 

Jak nie to znajde "dziada" w ogrodzie i pykne zdjecie... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa,

w ogole nie odpowiadałem bo nie mam zamiaru pchac sie do takiego cyrku,to co sie porobilo w tym kraju to sie w glowie nie miesci, ci co rekrutuja po prostu robią sobie posmiewisko z ludzi, jakby nie mial kto pracowac i była inna sytuacja to by nie robili takiego dziadostwa, a tak to cudują, przebierają w ludziach i marnuja ich czas na pietnascie etapów rekrutacji i juz sami nie wiedza co maja jeszcze wymyslac

 

-- 02 lip 2014, 19:52 --

 

a ktos mi powie ze ja nic nie robie i stoje ciagle w miejscu, no stoja ale przez to jak to wszystko tutaj wygląda a nie przez to ze nie probuje bo tak mi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, sprawdzalam właśnie ile stopni w johannesburgu, podobnie jak u mnie ok13 :D jesteśmy w jednej strefie czasowej, ale czy u Ciebie jest juz ciemno?

Czekam na fotkę pajaczka :D , dzielna kobitka z Ciebie, wezmę z Ciebie przklad

Czas jest taki sam, masz racje.

Co do temperatury to jest troche inaczej. U nas sie podaje temperature, ale takze podaja wyczuwalna.

U mnie jest teraz te 13 stopni, ale z buzi leci para. Jest tak, jakby bylo z 5-8 st, tak to wyglada.

Latem, jest znowu odwrotnie, jak mowia, ze jest 35 st, to owszem jest goraco, ale nie tak, jak w Europie-czuje sie czlowiek, jakby bylo przed 30 st.

Ciemno jest juz okolo 18.00, wschod jest o 6.54. ale w Cape Town jest wschod 7.50-a jest oddalony od mojego domu 1450 km na zachod.

 

Teraz w domu jest jak w piwnicy, kazdy siedzi w swojej sypialni, bo grzejemy pokoje piecykami olejowymi, albo kominek sie rozpala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki pająk ? Ashleigh, coś mu zrobiła? :evil::nono:

Pisalam, ze mamy takie wielkie rain spider, ale one nie gryza wogole. Sa wielkie i kosmate-wyrzucamy je do ogrodu, jak wlezie do domu.

Mam gdzies zdjecie takiego gamonia, ale nie moge odnalezc, nie pamietam do jakiego fila go wrzucilam.

Lubisz pajaki? Tu ludzie maja akwaria jak nie z pajakami, to z wezami...nawet jadowitymi. Nie trzeba miec pozwolenia...brrrrr..... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiedzialem ze az są takie problemy, nie moge pojac tej niesprawiedliwosci, bo włozyłem mase wysiłku zeby skonczyc studia, 2 lata meczylem sie z praca magisterską, jezdzenie rozne, analizy, badania, siedzenie po nocach, masa nauki po to zeby mnie ktos potem na rozmowach pytał o takie bzdety, jak zaczynałem to studia cos jeszcze znaczyły a teraz to nie znaczą chyba nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem, bo kuzyn takie konczył pracujac jednoczesnie w 2 pracach,juz wiecej komentarzu nie trzeba,na autobusach czy tramwajach reklamy szkoł wyższych zeby sciagac studentów, zero jakichkolwiek egzaminow wstepnych, zeby sie dostac wystarczy zapłacic, jak ja zaczynałem to na zaoczne tez były egzaminy, a teraz sami chca zeby jak najwiecej osob sie u nich uczyło i takie sa potem efekty, ale juz ich to nie interesuje bo wazne ze pieniadze z czesnego zarobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, kocham pająki jak kotek na 8 nogach :105:

Wielkie pajaki sa niegrozne, najgorsze sa te malutkie. Jak mnie kiedys ugryzl, nie widzialam kiedy-to mnie bolala glowa, bylo mi nijak, i niedobrze.

Czarna wdowa zyje pod parapetami, albo tam, gdzie wogole jest kurz, ale jej terytorium wynosi metr na metr. To jak dziabnie to do szpitala, jak w poblizu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

escitalopram-lexapro-lenuxin-depralin-mozarin-escitil-elicea-t19594-12488.html

 

Tu jest link do normalnego forum na temat lekow i nerwicy bez "wolnej amerykanki".

 

Nie smialabym wstawiac zdjec, jak pare dni temu do takiego forum, jak podalam link.

 

-- 02 lip 2014, 22:19 --

 

a co ma gadanie o wszystkim do cytowania siebie z poprzedniej strony i powielania tego samego?

Bo nie zostal zauwazony, pewnie dlatego.

 

Lunaticu nie denerwuj sie...po co...

 

Tu masz fotke dla Ciebie, z mojej komorki.

Moje psiska sprzed 3 lat.

 

-- 02 lip 2014, 22:20 --

 

Dobranoc, kochani, milych snow..... :zzz::zzz::zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×