Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, ja Ci podeślę przepis łatwy i szybki

 

-- 01 lip 2014, 20:03 --

 

amelia83, a dzisiaj się z lekka wkurzyłam bo ktoś mi na parkingu rozbił szybę w samochodzie, a poza tym spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, prześlę Ci przepis za moment bo muszę looknac do zeszytu :mrgreen:

A jeżeli chodzi o szybę to mówi się trudno, jutro zgłosze szkodę z AC. Zmykam po przepis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wszyscy :papa::papa::papa::papa:

 

 

mirunia:********** Kochana ja wczoraj mialam dzien na miescie , bylam u pani psychiatry , bylam u mojej ogolnej lekarki rtg nie mam jeszcze i nie bede robila bo moja tez nie wie czy lekarz zleci rtg czy usg bo robia i to i to zalezne od podejrzen schorzenia :bezradny::bezradny:

Musze czekac do wizyty.

 

Biodro boli bardzo , smaruje mascia przeciwbolowa i przeciwzapalna ale to nic nie daje.

 

Wczoraj u psychiatry w poczekalni zlapalam mega lęk :shock: bo pelna poczekalnia ludzi byla i jeszcze jedna kobieta sie wyklocala na cala poczekalnie ze ona musi byc pierwsza.

Na szczescie opanowalam ten lek nawet nie wstaja z krzesla co dawniej bylo niemozliwe bo w takich sytuacjach musialam wyjsc na powietrze.

Psychiatra stwierdzila ze wg niej jest lepiej , jestem spokojniejsza , i scielam wlosy co dawniej tez bylo niemozliwe ... Kazala chodzic na terapie bo ona daje wiecej niz lekarstwa , dopisala mi lamitrygine i kazala sprobowac ja brac i za miesiac wizyta.

 

Kochana a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, to bedziesz na lato slicznie wygladala :105: mnie tez ta zmiana fryzurki i duze sciecie wlosow cieszy :)

Wczoraj wracajac z miasta szlam sobie spacerkiem , sluchalam muzyki i cieszylam sie tym ze wiatr bawi sie moimi kosmykami , dawno sie tak nie cieszylam z tak przyziemnej rzeczy :) a u fryzjerki w glos sie smialam ze mam inna fryzure i ze dalam rade wysiedziec , fryzjerka skwitowala ze ciesze sie jak dziecko tak szczerze :)

 

Dzis d zionek mam bardziej domowy , bylam juz w sklepiku , kupilam karkowe bo byla na promocji za 12 zl wiec wzielam kilo i wlasnie ja bede dusila , zrobie takie bitki w sosie a do nich mam kluski slaskie od ciotki.

Niech kasa mi jakas wplynie bo mam juz pusty portfel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×