Skocz do zawartości
Nerwica.com

Esci spin-off


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze bardzo kreatywne ludzie jestescie...Ferdek zmienil zdjecie, na jeszcze lepsze niz mial...O, ludzie!!!

Wczesniej nawet nie widzialam, ze to pajak, sadzilam, ze labirynt :hide:

W moim ogrodzie zdarzaja sie spider rain-wielkie jak moja dlon, ale zupelnie nie grozne. Nawet ich nie zabijam, bo po co, tylko spowrotem do ogrodu.

Poza tym za duze, zeby zabic, a taki pajak, to tez stworzonko...

 

 

Dzien dobry wszystkim!

 

 

Dzis mam dzien odpoczynku, czekam az sie zupelnie ociepli, by wylegnac z sypialni.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Cholera jasna do tej pory odczuwałam tylko niepokój a teraz pojawiają się lęki, zaczęłam 10 ty miesiąc brać elicea i dupa a było naprawdę już dobrze, czyżby 10mg. przestało działac mam ku..a już doooooooooooość co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashleigh, dziękuje :D jak znajdziesz dużego spajdera, to cyknij fotkę i wyślij, ja tam lubię pająki. Jakaś szurnięta chyba jestem :mrgreen:

 

Ferdynand k, brzydal jesteś mrauuuuuuuuu :P

 

 

 

krista, rozumiem Ci, bo ja tez byle przetrwać dzień i tyle. Zero radości, coraz mniej nadziei. Żre ssri od grudnia, Podwyższam tylko dawki i dupa z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Cholera jasna do tej pory odczuwałam tylko niepokój a teraz pojawiają się lęki, zaczęłam 10 ty miesiąc brać elicea i dupa a było naprawdę już dobrze, czyżby 10mg. przestało działac mam ku..a już doooooooooooość co robić.

 

Jeśli możesz to powinnaś brać elicee w maksymalnej dawce. A jesli nie pomaga to zmienić na inny lek z nadzieją żę pomożę. NIe jestes po elicei senna, ja bylem masakrycznie senny oraz powodowal u mnie escitalopram zapalenie zatok (zreszta nie tylko mnie). MOj dawny psychiatra mowil ze ma na escitalopramie pacjentow co biora po 80mg tego. Choc oficjalnie niby 20mg to dawka maksymalna. Ale żależy od tolerancji i skutkow ubocznych. jak na kogos nie dziala 20mg a nie ma skutkow ubocznych przy wiekszej dawce to bierze wieksza dawke.

 

a wenlafaksyne bralas ? dobrze dziala na lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanonymous nic więcej nie biorę oprócz esci, dr. kazała podwyższyć do 1,5mg.ale boję się ze będą skutki uboczne.

Na początku leczenia brałam dodatkowo hydroxyzyne 10mg.i po trzech miesiącach odstawiłam bo była poprawa, po esci nie jestem śpiąca i nawet na nic nie chorowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wszystkim

Tojaaa

To zdawaj relecje jak u Ciebie...Trzymam mocno kciuki żeby ruszylo paro z kopyta!!! xanonymous,

zmieniles esci na paro?

 

Krista

Moze faktycznie trzeba zwiększyć dawke....juz nie mowie o zmianie leku,bo ja tez sie boje tego,poniewaz esci na samym poczatku zadzialalo na mnie koszmarnie.

Wiem,ze musze albo zwiększyć albo zmienić lek,bo to wcale nie jest leczenie.....zaleczenie w sumie....ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz jestem spokojniejszy troche bo odstawilem ten lek noradrenalinowy ktory mnie wpedzał w agresje i bardzo drazliwe samopoczucie, ale główny przestał dzialac po 2 miesiacach albo namieszał cos z prolaktyną bo zacząłem sie kiepsko czuć i znow musiałem zmieniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krista, jak bierzesz lek juz 10 miesiecy to juz organizm masz przyzwyczajony i po zwiekszeniu z 10 do 15 mg nie powinno sie dziac niz zlego, ewentualnie te dodatkowe 5mg przyjmowac w drugiej dawce - np. 6 godzin po pierwszej dawce 10mg.

 

-- 01 lip 2014, 20:18 --

 

ja esci to balem krociutko i to rok temu, dzis zaczolem paro po dlugiej przerwie bez antydepresantow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xanonymous, jaka masz dawkę paro

 

Lunatic, kupiłam na allegro, tylko zapomniałam dodać, ze 10 zł przesyłki, :(

 

Elmo, :papa: no bede na bieżąco pisać jak wyglada świat na 40 paro. Na razie nie zauważyłam specjalnych ubokow po zwiększeniu dawki, pomijając pocenie, ale tylko w nocy lub podczas wysiłku jestem mokrusienka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor.

 

Chciialam sie zapytac, czy macie po wzieciu esci napady ziewania, az do sciskania szczekami?

 

Biore esci na noc, bo mnie zaraz scina, i ziewam niemozebnie, ide zaraz spac, i przechodzi-wiadomo, bo usypiam, jak zabita.

 

Biore zwiekszona dawne 10 mg dopiero od 20-kilku dni, bo bralam do tej pory 5 mg. Mam nadzieje, ze to przejdzie, choc nie jest to jakies drastyczne, ale napewno nie potrzebne mi do szczescia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×