Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica i pory roku (objawy meteopatyczne)


Gość Ania1976

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uwielbiam jesień

nie cierpię za to wiosny

już nie mogę się doczekać na te długie wieczory z dobrą książką i pyszną rozgrzewającą herbatką albo kawusią

lubię siedzieć w ciepłym domku i słuchać deszczu bijącego o szyby

może chodzi o te krótsze dni i możliwość niezauważonego przemykania ulicami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez lubie gdy dni są krotsze i jest ciemno i mniej mnie widac :mrgreen: (fobia spoleczna i agorafobia)

Poza tym nie lubie gorąca bo nasila moj lęk o zaslabnięcie.

Oczywiście tez wszystko sprowadza sie do UKRYCIA swojej choroby,bo jesli chodzi o objawy to czy lato czy zima to jeden...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze najgorzej czuje się w lato :),,z niecierpliwoscią czekam na jesień :)i zimę oczywiście Mam depresje i jakoś w jesień i zimę zawsze jest troszke lepiej niż w lato.

Mam identycznie, chłodniejsze dni witam z uśmiechem i wolę deszcz i śnieg niz upał, mocne słońce odbiera wszystkie siły. A jak ogólne samopoczucie złe to i większe nasilenie lęków i nerwicy. Od niedawna wiem dlaczego tak jest - to się nazywa depresja letnia (sezonowa).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, i tu się kłaniajaą nasze kompleksy i fobie...latem , tak jak napisała MOCCa " szał ciał" , wszystko jest bardziej widoczne i na " wierzchu" . A ja nie lubię być widoczna.czasmi wolałabym zniknąć....Jesienią i zimą , gruba kurtka , na głowie czapa i ...prawie mnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubie jesień, z dwojga złego jak jest zimno to można ubrać ciepłą kurtkę, a w lecie... słońce okropnie praży, można nawet latać bez koszulki a i tak nic to nie daje;> poza tym ludzie jesienią chodzą albo pod parasolami, albo patrzą w ziemie i przynajmniej nie mam wrażenia że ciagle ktoś się na mnie gapi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jestem chyba wyjątkowym przypadkiem, bo jesien nastraja mnie najlepiej i zima, najgorzej znosze lato, upały, chowam się gdzie tylko się da. Kiedys zawsze byłem zjarany (przed nerwicą), teraz blady jak ściana, bo uciekam przed słońcem i upałami, zawsze mi duszno i słabo. Jesień i zima to dla mnie raj. Chociaż i wtedy mam jazdy, ale przynajmniej nie są związane z upałami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×