Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

LilaWolken, w skrocie powiem, ze mialem w klubie wczoraj pewna przygode, ktora sie skonczyla w taki sposob, ze po rozejsciu sie grupy, kolezanka kolezanki dzwonila do niej z zalem, ze jej nie bzyknalem i mnie zwyzywala... myslalem, ze jebne :mrgreen:

te niektóre kobiety ,szkoda słow

 

trzecia nie czuje ,ze chce spac, moze przemęczyc sie , nie spać w ogóle, jutro przefunkcjonować i ść spać o normalnej porze jutro :?:

 

-- 30 cze 2014, 02:09 --

 

jakis fagas, którego nie znam ,ale zaczełam z nim gadac na GG mnie wkurzył, jeszcze pare razy mnie obraził i zachowywał sie tak jakby w ogóle nie lubił kobiet i miał żal i ze swoimi madrosciami wyskaiwał durnymi do mnie, nawet jak kogos za dobrze nie znam to nie pozwole sie obrazać jakiemus szowiniscie, ma byc grzeczny albo narka, jeszcze sie okaze ,ze sie wdałam w głupią rozmowę z jakims amfce,ale był miły a później chamstwo z typa zaczęło wychodzic, palant :pirate::pirate::pirate::twisted::twisted::twisted::hide::nono:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas,

no wiem, niestety, ja całe życie jestem niewyspana,czasem zdarza mnie się ,ale rzadko, jednego zazdroszczę ludziom zdrowego, dobrego snu, najgorsze, że nawet jak się kładę jest cicho i spokojnie to i tak mam kłopoty z zaśnięciem i często się wybudzam,jak człowiek wyspany to ma więcej chęci do życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, pewnie władza reszte doniesie bo ma do tego talent. :mrgreen:

 

masz na myśli to tornado z deszczem które przywiózł kiedyś do Krakowa jak do nas przyjechał??!! :mrgreen:

 

-- 30 cze 2014, 11:42 --

 

A tak w ogóle bry :D

 

na_leśnik, joł :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×