Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No to bedziesz musiał kupic nowe, powiedz rodzicom ze skoro takie mądre niech teraz płacą za tą akcje antyalkoholową.

Powiedziałem im że mają odkupić te kieliszki, nie chcieli, to zabrałem ich kieliszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no spokojnie, musisz grać według pewnych zasad, jeżeli będziesz operował argumentami, a nie siłą to może coś do nich dotrze,bo tak pomyślą że Ci się kaftan poluzował.

Do nich żadne argumenty nie przemawiają, im potrzebny jest tylko porządny wpierdol, na który zasługują już od tylu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, a nie pomyslales że rodzice się o ciebie martwią jak Ty takie numery odstawiasz z piciem.

Witam Wszystkich

Witaj. Nie, nie pomyślałem. Oni starają się mnie tylko wkurwić. A numer to ja im dopiero odstawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, wesz tylkoz e ja mam leki klaustrofobiczne wiec mnie ciezko siedziec w miejscu jak wiem ze nie moge go opuscic wtedy kiedy chce , dlatego mam problem z jazda komunikacja miejska ale mam nadzieje ze te 40 minut wysiedze jutro.

Wiesz mam rozmiekanie rzepek kolanowych to stwierdzone a biodro pobolewalo juz w tamtym roku pod koniec i bylamz tym u ortopedy ktory dal mi tylko glukozamine wiec w sumie nie zrobil nic.

Pozniej juz nie bylo terminow i w lutym dostalam znow skieorwanie do ortopedy i tym razem postanowilam sie juz zapisac do kogos kto jest w miare dobry dlatego czekam od lutego na termin do 7 lipca.

 

Nie bolalo mnie az tak to biodro , czasem tylko ale od jakiegos miesiaca boli ciagle a od wczoraj juz mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, o jakie masz miesko do obiadku? :D

 

Wiesz w tym roku na fizykoterapie sie juz nie dostane , nie tu u mnie a i podejrzewam ze w calym Krakowie bedzie ciezko , zreszta jak teraz nie mam pieniazkow to jak to gdzies doejzdzac codzien jak u mnie bilet w jedna strone 3,80. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×