Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - szpital psychiatryczny ?


momoko

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z nerwicą lękową może trafić do szpitala psychiatrycznego ?

Jeśli można to kiedy jest już tak źle że się tam trafia ?

 

( Może te pytania są głupie, ale dla mnie to ważne, chciałabym wiedzieć ) .

 

ja wiem, że jak ktoś ma w postaci hipochondrii i jest często na SORze to konsultują psychiatrycznie i czasami przyjmują jak jest miejsce - oczywiście za zgodą pacjenta

 

-- 28 cze 2014, 14:15 --

 

sebastian86, takie masz ciężkie objawy, nie dajesz rady...co się dzieje ze chcesz isc...

 

Jednoznaczna diagnoza zaburzeń psychicznych czasem bywa trudna. Dzieje się tak w przypadku mieszanych zaburzeń lękowo-depresyjnych. Problemy, z jakimi zgłasza się do specjalisty osoba cierpiąca na te zaburzenia, mogą przypominać zarówno depresję, jak i nerwicę. Jednak w przebiegu zaburzenia zarówno objawy depresji, jak i nerwicy przebiegają łagodnie, przez co diagnoza jest utrudniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, a nie wystarczył by w twoim przypadku oddział dzienny ? Jak pamiętasz może z wątku "nic nie czuję" w miarę podobnie odczuwamy swoje problemy, więc myślę, że jeśli nie jest tak tragicznie, że myślisz o samobójstwie to taki oddział dzienny by w zupełności wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, ja na szpital tez nie narzekałam, miałam zawsze fajny skład....z tym ze co innego mowilam ja o swoim samopoczuciu,a lekarze interpretowali to po swojemu...raz wyszlam z wypisem zaburzenia lekowe ze wskazaniem na psychoterapie, gdzie chodziłam ogolnie ponad 3 lata i nic nie pomoglo,,,a 2 wypis po drugim pobycie zaburzenia lekowe uogólnione...a u mnie dominujaca jest depresja z silnym lekiem...i co lekarz to inna diagnoza...ale jak wpomnialam wcześniej pobyt był ok...można mieć fona,lapka bo nudy sa nieziemskie jak nie ma fajnych ludzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×