Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

deader, bo zwykle ludzie nie lubia takich "normalnych rozmów. ja w ostatnich 2 miesiac poznałem sporo osób, ale jedna z nich dopiero dzisiaj popatrzyła na mnie i mówi "no chodź porozmawiamy tak normalnie" no i od razu obaj w śmiech :-D bo tak to ciągłe żarty i kpiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader,byłeś u doktorka?:P
deader, bo zwykle ludzie nie lubia takich "normalnych rozmów. ja w ostatnich 2 miesiac poznałem sporo osób, ale jedna z nich dopiero dzisiaj popatrzyła na mnie i mówi "no chodź porozmawiamy tak normalnie" no i od razu obaj w śmiech :-D bo tak to ciągłe żarty i kpiny.

Sprawa była dużo bardziej prozaiczna - wkurwia mnie jeden gościu w robocie, zachowuje się jak pizda czasami :D Pardon my Frencz :P Jest żywym dowodem na "z kim przestajesz takim się stajesz" - siedzi w biurze z szefuńciem i zaczyna mu "władza" odwalać ;) Normalnie przestaję gościa lubić a znam go od wchujdawna i to jet najwkurwliwsze :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jestem chodzącą bombą , wkurza mnie wszystko od rodziny , po płeć męską , gimbaza , autobusy , pogoda , brak rozmiaru 36 , ludzie z forum , głupi dzwonek z telefonu , iTunes , moje plany które uj wzięło , nic , tylko się kijem od szczoty walnąć w pusty łeb !!

 

 

edit jeszcze dołącze głupie powiadomienia od forum , że ktoś odpowiedział w watku i za uja nie moge tego usunąć , nawet odznaczając aby nie powiadało mnie że ktoś odpowie , kurva mać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×