Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Infinity, Będzie dobrze, musi się ktoś znaleźć.

Kasiu, na prawdę starasz się jak możesz.

Tak dbasz o swoje pieski, że niektórzy o dzieci tak nie dbają dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LATEK1962, Anel92, dziękuje że we mnie wierzycie, ale poważnie są niedociągnięcia i na upartego można się przyczepić i odebrać psiaki np. pies jest uwiązany przy budzie, jest brany na spacery, ma wodę, jedzenie o stałej porze, brany do domu, ale nie powinien

 

-- 26 cze 2014, 16:44 --

 

Co z tego że innego wyjscia nie mam, to nie wystarczy jeśli ktoś mnie będzie sprawdzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Kochanie, żebyś się za przeproszeniem skichała to jak ktoś będzie chciał znaleźć dziurę w całym to znajdzie.

Niestety tak to już jest.

Nie zaprzątaj sobie tym wszystkim głowy :*****

 

-- 26 cze 2014, 15:48 --

 

Jak ja się źle czuje :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :***

Biegają psy luzem to chcą nasyłać policje, jest uwiązany to mogą się też doczepić. Nie mam kasy by wydać ileś tam tysięcy na ogrodzenie i mieć święty spokój. Najlepiej nie mieć psiaków, ale jak podrzucają to co mam, próbuje wydawać, ale nie zawsze się udaje choć znalazłam już domy dla kilku. Oddać do schroniska to też jakoś serce by mi by mi pękło. Kompletnie z głupiałam co powinnam a co nie. Wstyd mi że mam tyle psów. Kocham je i są moim sensem życia, ale zdaję sobie sprawę że to chore, nie powinnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, Wiem,że Ci trudno.

Mnie by sąsiedzi w kosmos wyrzucili, gdybym miała więcej zwierząt to rozumiem co to znaczy.

Ale mam taką przypadłość,że potrafię zbierać zwierzaki z ulicy.

Teraz już się trochę opamiętałam, ale kiedyś nawet jeża z ojcem do domu przyniosłam.

Gołębia bo nie mógł latać, miał chore skrzydło...

Oczywiście wyleczony i pofrunął ale zbierałam co się dało.

Ostatni zwierzak to kot którego przyniosłam do domu też w kiepskim stanie i tak już został.

No i królik, ale oddany właścicielom bo kicał po ulicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak wiem że Twoje święto się zbliża. Kupiłam dziś bratu upominek bo też ma urodziny. Niedrogi bo 16 zł, ciekawe czy przypadnie do gustu bo to kaszkiet. Jeden ode mnie bardzo mu się podobał i wszędzie nosił, potem zgubił. mam nadzieję że ten też będzie dobry, choć zawsze się denerwuję czy dobrze kupiłam czy może lepiej było co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ;) ten kaszkiet mi się spodobał bo był gładki, a już wcześniej chciałam kupić ale były tylko w jodełki.

Anel92, mnie oskarżali że śpię z psami i nie wiadomo co im robię bo przecież nie mam faceta, nawet mama to podchwyciła i też były takie oskarżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×