Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, coraz bardziej nieprzewidywalna jest ta pogoda, raz upały, później chłodno. Z 2 strony nie przepadam za upałami, tak gdzieś do 25 stopni może być. Dzisiaj ostatni dzień późnego kładzenia się spać, bo jutro mianseryna pewnie szybko mnie uśpi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ostatnio o 7, ale z tym późnym kładzeniem się spać przesadziłem, bo zwykle idę pod kołdrę około 24. Zaraz też się zbieram, bo oczka odmawiają powoli posłuszeństwa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, od jutra zacznę brać 30 mg. Do tego 60 mg fluoksetyny i 600 mg neurotopu. Lekarka mi bardziej na poprawę nastroju tą mianserynę przepisała niż na sen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, żadnego, neurotop to lek przeciwpadaczkowy. ;)

 

jasaw, dobrej nocy.

 

Ja też się zbieram, dobranoc wieslawpas. ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, mirunia, Hey Kobietki :papa::papa::papa:

 

 

mirunia, Kochana ja dzis jestem cala jakas obolala , nie wiem czy od cwiczen czy od pogody.

 

Rano mam prawie codziennie taki szybki puls , byl czas ze nie mialam ale od czasow komisji tych co teraz mialam znow mi wrocil.

 

Co dzis pichcisz? :mrgreen:

 

U mnie domowe hamburgery z mieska mielonego i dobrodziejstw warzywnych :smile:

 

Zastanawiam sie jak uciagne do 3 tygodni jeszcze bo wtedy dopiero bede miala pieniazki z Mops( o ile je dostane)

 

Wzielam dzis papiery do UM na grupe inwalidzka i w przyszlym tygodniu ide do lekarkiz eby mi je wypelnila i zawioze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×