Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, Nic z tego , potem będą pretensję że siedzimy i nie reagujemy Kiedyś byłam zawsze widoczna i zazwyczaj "wisiałm " na forum przez cały dzień, co nie było oczywiście równoznaczne z czytanie forum non stop. Nauczylo nie to własnie tego , że nie warto ;)

poza ty co się tak pilnego dzieje , że potzrebujecie natyciastowej reakcji? Czy to naprawdę tak istotne , żebyśmy w danej chwili kogoś zbanowali czy wkroczyli? Chyba nikt nikomu głowy tu nie urywa, a jak dyskutujecie w sposób mało kulturalny to się nie dziwcie , że ktos się i po was przejedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szkoda.

Bo ja chciałam zadać ważne dla mnie pytanie, dlaczego mężczyźni w temp 30 stopni zakładają grube skarpetki do sandałów i jak z tym wytrzymują.

Nie mam nikogo znajomego którego mogłabym o to zapytać.

Niestety,arkana tej wiedzy musisz zgłębić w odmętach internetów D:..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Labradorek, to tylko możliwe do 10 min od założenia topicu,w innym przypadku piszesz na pw któremuś z modów albo zgłaszasz temat do usunięcia.

hooain, tosty z dżemorem i mlekiem + bułka,albo jajecznica na 2 kromkach i bekonie.

Płatki z mlekiem ewentualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem nawyzywac moderacje i administracje od bandy pedałów, ale sobie odpuszcze. Sprawa ma się tak, że mam głębokie poczucie niesprawiedliwości społecznej ze względu na wczorajszą przymusową banicje. Najpierw zbanowano nihila za to że obraził deadera. Potem gdy nas nazwano bandą nacpanych idiotów, to nawet ostrzeżenia nie było. Wczoraj ten pedziowaty narodowiec lonsdale sprowokowała mnie do kłótni i ja dostałem bana. Krótko mówiąc chujnia, jeśli to ma tak wyglądać. Chciałem tylko napisać, że Arhol to lewacki skurwiel i ogólnie może moze mi wypucowac berlo :D z póki co opuszczam to bólodupne forum .Może jeszcze zajrze w dalekiej przyszłości , z poważeniem Krul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tifany, obaj dostaliście gwoli ścisłości,pan nr 2 jednak ma to szczęście że gównosystem naszego foro nie do końca działa na niego,tudzież zmienił IP.

 

Ale rozumiemy,dziękujemy za opinie i polecamy się na przyszłość.

Do 5h twój ban będzie i tak zdjęty,bo miał potrwać dobę,resztę tekstu pozostawię bez szerszego komentarza,niestety wyrosłem z poziomu gimbazy umysłowej.

 

Pozdrawiam serdecznie.

A konsekwencje wobec 2 pana też będą wyciągnięte,jedną jest OST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam nie było wczoraj, ale widzę w logach, że pierwszy bana dostał lonsdale(2nd bana w ogóle), za minutę bana dostał Krul !, za 3 minuty lonsdale dostał ostrzeżenie, potem zbanowano dwa różne adresy IP (zakładam, że lonsdale i Krula !)- bo nasz system jest niedorobiony i bany po nickach nie zadziałały, potem ostrzeżenie dostał Davin, potem są bany na amfce, no i dzisiaj koło południa wyłączenie Krula ! z bana. Oba bany ogólnie były na 24h. Imho lonsdale'owi należy się perm. O banu na Nihila nic nie wiem, bo on już miał milion pinscet sto dziwinscet tych kont i nawet jak się go banowało to i tak zawsze wracał i mógł pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konsekwencje wobec 2 pana też będą wyciągnięte,jedną jest OST.

Przecież tego fajfusa, to się powinno dożywotnio wyj.ebać, a mi dać nagrodę za lokalizowanie chwastów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×