Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

ja równiez chce sie spotkac mieszkam w siedlcach ale do wawy to niedaleko 100 km jak ktos jest chetny do spotkania ze mna prosze dac znac

 

moje problemy niezła depresja, strach przed ludzmi, i tak dalej i tak dalej mase swinst z kturymi sobie nie radze i szukam kogos kto ma podobnie w główce poukładane zawsze razem będzie razniej a juz napewno łatwiej pogadac z podobna osobą pozdrawiam i zapraszam chetnych na moj e-mail nariko19@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (wtorek) ok. 21:00 umówiliśmy się z CzarnąZebrą standardowo w Przechyłach, jakby ktoś jeszcze chciał się zjawić - zapraszamy :D Jakby ktoś miał być to niech się odezwie na priv, to dostanie mój nr telefonu, albo na żywioł - namiar na mnie dostanie w przerwie od gościa na scenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (wtorek) ok. 21:00 umówiliśmy się z CzarnąZebrą standardowo w Przechyłach, jakby ktoś jeszcze chciał się zjawić - zapraszamy :D Jakby ktoś miał być to niech się odezwie na priv, to dostanie mój nr telefonu, albo na żywioł - namiar na mnie dostanie w przerwie od gościa na scenie :)

 

Witam:)

ja też chętnie się spotkam z bratnimi duszami z Warszawy, które walczą z tym samym, co ja! Please - napiszcie kiedy może być następne spotkanie :) Najgorsze to czuć się osamotnionym z tym wszystkim i niezrozumianym :( Myślę, że tylko drugi człowiek, który przeżywa to samo może tak naprawdę pomóc. pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, to jak co wtorek... :D Mało osób stąd się pojawia, właściwie oprócz zebry i sbb88 nikt, może dlatego że to mimo wszystko knajpa w której są ludzie, więc fobia społeczna może dawać o sobie znać...

 

Ej w ogóle, słuchajcie, bo ostatnio z zebrą mieliśmy na ten temat rozkminkę... Jak chcecie się spotkać, pogadać, ale fobia nie pozwala wam na spotkania wśród ludzi, to zamiast milczeć i czekać po prostu dajcie znać. Przecież nie chodzi o to żeby dwie osoby fajnie się bawiły a reszta patrzyła, naprawdę... Tylko żebyśmy wszyscy się spotkali i było nam fajnie. Gdziekolwiek. Czy to knajpa pełna ludzi, czy pusta ulica we dwie, trzy osoby. Prawda?

 

Bo tyle osób pisało w tym temacie, a jak przychodzi co do czego to nikogo nie ma...

 

Wiem jak to jest mieć ataki paniki wśród ludzi. Biorę leki i już ich nie mam, ale doskonale pamiętam jak to jest (i wiem że jak przestanę brać, to wrócą). Dobrze to rozumiem. Cholernie was lubię, wszystkich, chciałbym się z wami spotkać, mimo że wiem że niektórym z nas lęki to bardzo utrudniają... Ale przecież jesteśmy wśród swoich, prawda? Nikt nikogo nie ocenia...

 

Więc jak? Jestem otwarty na propozycje, jak nikt nic nie zaproponuje to po prostu będę w przechyłach we wtorek, kto chce niech wpadnie, my naprawdę nie gryziemy (prawda zebra?).

 

(sorry za nieskładny tekst, ale alko robi swoje, byłem na koncercie Romana Roczenia - swoją drogą niewidomy muzyk, przy którym sala pękała w szwach... Nigdy nie widziałem czegoś takiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... jak ktoś ma ochotę na spotkanko to mi jeszcze tylko niedziela została niestety, a w przyszłym tygodniu będzie jeszcze gorzej, więc pewnie dopiero w połowie września coś z tego wyjdzie.

 

Rozmawialiśmy o wszystkim - i o naszych chorobach, i o rozrywkach i o zwykłym życiu.

Były ze 3 z moim udziałem, siedzieliśmy przy piwku/ soczkach i gadalismy, tylko na drugim bawiliśmy się tak dobrze że na koniec trochę potańczyliśmy pod sceną, ale to nie jest obowiązkowy punkt zajęć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×