Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Anel92, oni kazdy musza objaw napisac i dlatego jest tam umieszczone wszytsko.

Ja zawsze mam z objawawami niepozadanymi problem bo mnie lapia praktycznie po kazdym leku ale nie mialam objaowo przegrzania nigdy.

Nic mi sie tez nie dzialo jak chodzilam po sloncu.

Moze zapytaj na watku o tym leku , tam ludzie wiecej Ci napisza.

 

Czekam a kobiety jeszcze niet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krul, w takich czyli jakich? brałam w takich jak kazał cudowny lekarz

 

Infinity, A co się dzieje? :(

 

platek rozy, Już zapytałam :) Wiem,że zawsze masz uboki dlatego w sumie Twoje zdanie o tym leku najbardziej biorę pod uwagę :* Stresujesz się pewnie tą wizytą jej co? :******8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Rozumiem :( Ja tez tak się czułam jak do mnie babka przyszła z opieki.

Ale powiem Ci,że wtedy trafiłam na bardzo fajną kobietę, która dużo mi pomogła.

Bądź dobrej myśli :great:

 

Infinity, Kasiu :*** Nie nakręcaj się na ile się da. Może to lęki, nie psychoza :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No wiem,że różni ludzie tam pracują.

Z opowiadań mojej ciotki to niestety był dramat, do niej przyszła paskudna baba, a, że ta daje sobie wejść na głowę to się przez nią załamała.

Ale uwierz, ja też nie mam szczęścia :P

Ale się udało i nie mogę na tamtą kobietę narzekać bo bym zgrzeszyła

 

-- 24 cze 2014, 10:20 --

 

Infinity, A jakie leki odstawiłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja nie mówię, że wszyscy lekarze są super-zajebiści, bo nie są. Ale 4 lata studiów i praca w zawodzie nauczyła mnie, że jednak w 75% to pacjenci, albo biorą miliard niepotrzebnych leków na skutki uboczne pierwotnego leku w efekcie czego później trafiają do szpitala i przynoszą z domu swój asortyment lekowy taki, że mała apteka nie powstydziłaby się takiego zaopatrzenia [i tu "kocham" jednego z lekarzy za to, że na ich oczach połowe tej mini-apteki wyrzuca do kosza], albo nie biorą leków zgodnie ze wskazaniem.

Jak coś w leku nie pasuje to wystarczy pójść i powiedzieć lekarzowi. W większości przypadków lekarze nie robią problemu, żeby zmienić na inny o takim samym lub podobnym działaniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, A abilifi i nexpram czemu odstawiłaś? Tzn sama czy lekarz dał do odstawienia?

Może rzeczywiście to przez odstawienie, powinno przejść

juz_biegne_cie_przytulic_2013-08-24_22-09-45_middle.jpg

 

acherontia-styx, Ja nie biorę niczego na teoretyczne uboki.

Biorę tylko to co lekarz kazał mi brać (ogólny) żeby dojść do siebie po mieszankach leków psychiatrycznych.

Ze zmienianiem leków też nie jest tak wesoło, najczęściej słyszę od lekarza,że jeszcze poczekamy i nie ważne co się dzieje, mogłabym nawet u niego paść. Dobra, nie istotne, nie chce mi się już ciągnąć tematu.

Przegrzanie mnie rozwaliło na łopatki jak przeczytałam w ulotce, jeszcze tego mi brakuje tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, I co u terapeutki ciekawego?

A nic, byłam u lekarza, wałkował mnie, nie wyspałam się.

Ogólnie 2 dzień pod rząd chodzę nakręcona i wkurwiona.

To już chyba nie minie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, lekarka tzn. miałam odstawić przy następnej wizycie, a odstawiłam już bo mnie przeraziło to że bardzo dużo jem. Wiem że to chore :roll: Wrócę chyba do małych dawek bo kuźwa chyba nie wyrobię zwłaszcza tych prądów w ciele po odstawieniu nexpramu. Fakt że lepiej się czuję bo nie mam takie górki, jestem spokojniejsza, nie biegałabym jak oszalała po domu, mniej zniecierpliwona. Kurcze powinnam skonsultować, ale głupio mi prawie Jej nie znam, miałam zaledwie dwie wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×