Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Was :)


Kamila 1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Obserwuję to forum od jakiegoś czasu i chciałabym tak w skrócie napisać coś o sobie i o tym dlaczego tu trafiłam. Mam problem,który związany jest z tym,że powtarza się u mnie pewien koszmarny stan. Przez jakiś miesiąc jestem normalną dziewczyną,która daje sobie radę z problemami natomiast później zaczyna się coś strasznego ciągle myślę i myślę brak skupienia się na czymkolwiek,wymioty, boję się wtedy wszystkiego,płaczę, ciągły stres,błahy problem jest dla mnie wtedy końcem świata. To ustępuje ale znów powraca Dodam,że baardzo przejmuję się tym co myślą o mnie inni. Korzystam z pomocy psychologa i psychiatry. Czy ktoś z Was ma podobnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kamila 1234!

 

Bardzo dobrze, że korzystasz ze wsparcia lekarza psychiatry i psychologa. Jakie masz rozpoznanie? Znasz diagnozę? Jak długo się leczysz i czy widzisz efekty terapii? Czy "koszmarny stan", jak go określasz, pojawia się teraz rzadziej niż zanim podjęłaś leczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza to zaburzenia lękowe i depresyjne. Leczę się 1.5roku jakichś znaczących efektów nie ma aczkolwiek próbuję coś z tym robić, nie siedzę w miejscu i nie czekam aż samo minie,ale wiem też że nie ma już sensu z tym walczyć bo robi się jeszcze gorzej,trzeba to zaakceptować, na razie nie potrafię...

 

-- 24 cze 2014, 16:45 --

 

Czy jest tu osoba ktora ma podobny problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×