Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę mam dosyć czytania w wątkach o sobie jako sposobie przerzucania się błotem. To irytujące. Ester naprawdę mnie to drażni :!:

A co do postu Kajmanki nie oczekiwałam zrozumienia, ale też nie wybuchu. Nie mów jak nie wiesz, może z ciebie też ktoś zacznie ironizować Ester? Łatwo się postawić w roli terapeuty, to zawsze jakaś wyższość nad kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Filomatka, że jest lepiej! Trzeba teraz nieschodzić z tej ścieżki i dalej w tą stronę gdzie jest lepiej :)

 

Wydaje mi się że i Kajmanka i Garvill mieli jak najlepsze intencje pomocy dla Filomatki. Czasami jest to poprostu trudne. I nie chodzi o to kto ma rację. Każdy próbuje jakoś inaczej. Pamiętajmy też, że czasem coś co może pomóc niekoniecznie musi być miłe i głaszczące po głowie - choć z drugiej strony tego zwykle najbardziej brak.

 

Ja chciał bym Cię namówić Filomatka na spotkanie z psychoterapeutą. Chciałbym pomóc. Ale to jest trudne. Zresztą gdyby jakaś zwykła rada wystarczała to Filomatka już dawno sama swoje problemy rozwiązała. Mam wrażenie, że to co robimy może nie dać tak dobrych skutków jak spotkanie z profesjonalistą. Może Twój chłopak pomoże kogoś znaleźć z kim mogłabyś się spotkać? Jak lepiej się będziesz czuła to może w innym mieście. Psychoterapeuta nikomu nie będzie opowiadał Twoich skrytych tajemnic.

 

A ze zwierzaniem się ze swoich problemów to właśnie niestety trzeba uważać. Tylko prawdziwym przyjaciołom można zaufać.

 

Ale to bardzo dziewczece,mianowcie nadinterpretowanie.

No no :) i kółko się zamyka. Chyba rozpętasz tu wojnę! ;)

 

Widać co osoba to inne zdanie. Oby Filomatka na tym skorzystała. I inni potrzebujący!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki namiestnik, bardzo lubię czytać twoje posty :D Są naprawdę ciepłe :smile:

Niedługo wyjeżdżam do Wrocławia na stałe, będę tam mieszkać i trochę zwlekam z terapią bo nie chcę zaczynać w miejscu, gdzie już nie będę. Poza tym rzeczywiście szukam alternatywy do psychoanalizy, bardzo mnie te spotkania zwalające wszystko na moją podświadomość denerwowały.

Wczoraj umówiłam się z koleżanką i trochę mnie zaniepokoiły jej zwierzenia dotyczące jej życia sexualnego ( nie ważne co, może nieżyczyłaby sobie żebym to opowiadała na forum) ale wydało mi się to bardzo ryzykowne. Miała coś na skórze, mówiła że to uraz mechaniczny (ale nie wyglądało na taki na jaki mówiła) :? Dodatkowo zwierzyłam się ze swojej fobii i naprawdę pożałowałam. Zaczęła mnie namawiać na testy, bo miałam kogoś przed moim obecnym chłopakiem (!) a sama nie ma stałego i się nie przejmuje. Zaczęła mnie straszyć, że można się hiv zarazić przez dotknięcie poręczy, że da się z tym żyć tylko 6 lat. Ja wiem że to bzdura, ale jeżeli ktoś ma fobię, to traci racjonalność. Nie wiem czemu chciała mi zaszkodzić, ale nigdy więcej się z nią nie spotkam. Nie chcę już. Chyba źle mi życzy. Jak dowiedziała się że zamieszkam z moim chłopakiem zrobiła się nieprzyjemna :( Trochę mi przykro. Bo naprawdę ją lubiłam. Do tego doszły obawy że czymś się od niej zarażę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filomatka - chyba wszyscy chcą pomóc - choć niemiło się zrobiło, że tu kłótnie jakieś zamiast konstruktywnej dyskusji.

 

Sam z własnego doświadczenia wiem, że jak mam problemy to przedewszystkim chciałbym by ktoś ich wysłuchał. Ale i czasami mi pomaga jak ktoś mi wytknie to i owo. Choć bywa, że zaboli. Ja niestety mam większe doświadczenie od strony tego z problemami.

 

Trzymajmy się wszyscy! Jesteśmy przecież po to by sobie pomagać a nie się kłócić nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Filomatko i właśnie o to chodziło! A jednak coś Cię drażni, coś irytuje i nareszcie głośno o tym mówisz, przeciwstawiasz się temu, bronisz się.

To jest bardzo adekwatna reakcja z Twojej strony.Ja to rozumiem bo przecież z jakiej racji ktoś ma z Ciebie ironizować? Ludzie przestaną to robić jak im na to nie pozwolisz ,pokażesz , że masz siłę, że masz osobowość.Przestań im w końcu dostarczać przyjemności doświadczania przewagi nad Tobą. Bo oni cały czas odbierają Cię jako słabą, biedną i pokrzywdzoną przez los małą dziewczynkę która chyba chce żeby ją tak odbierano ,żeby ją prowadzić za rączkę bo tak jest łatwiej co? A życie to nie jest bajka,wydoroślij w końcu Filomatko !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym z taką koleżanką się już więcej nie spotykał. I to z wielu powodów. Przykre to gdy się komuś zaufa a ktoś sobie z tego zabawę robi i to taką kosztowną. Ja w swoim życiu bardzo trudno mam z dzieleniem się swoimi obawami. Ale terapeucie możesz zaufać. A jak nie będzie ci pomagać to zrezygnować.

 

Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja wcale nie nadinterpretowuje Twoich wypowiedzi.Gwałtownie zareagowałes na posta kajmanki skierowanego do Filomatki w którym ona z ironią według Ciebie ją wspiera czyli znaczy , ze zanegowałeś jej formę pomocy.Pocieszać bez ironii,doradzac to nic innego jak użalanie się.Dlatego napisałam , ze użalanie się które Ty proponujesz to nienajlepszy sposób.

A po drugie nie jestem nastoletnią dziewczynką która nadinterpretowuje wszystko co ktoś pisze czy mówi.Jestem dorosłą już kobietą jakbyś chciał wiedzieć.

Niezly kabaret ,ale nic ,zanalizujmy wypowiedz naczelnej klinicystki forum;

Wedlug mnie kajmanka z "ironia nie wspiera Filomatke".Co za glupiota,ty naprawd etego nie widzisz? U kajmanki to nie byla zadna intecja pomocy,Po prostu wkrzuyla sie z eFilomatka nie rozumiem tak 'oczywistych' rzeczy i zdenerwowala sie ze daje sie gnebic przez takie abdurdy [fobie],takze zabraklo jej cierpliwosci i wybuchla,stad te gownioane elemnty jak ironia, pare pytajniki glupkowat-pretensjopnalne 'co?' na koncu zdania itd.Zaloze sie ze nie raz trak jej maz mowil do niej kiedy tracil cierpliwsco.I gniewem,wkurzaniem sie na kogos nie pomaga.Takze zanegowalem nie jej forme pomocy [bo zlosc u niej wyprzedzila ma przynajmnije oktreslila ta 'pomoc] ale otooczke i tresc calej tej pomocy w ktorej nie bylo zadnej pomocy w ostatecnzym rozrachunku,Teraz najleprze;

Pocieszać bez ironii,doradzac to nic innego jak użalanie się

To jest zajebiste.Ja nie wiem czy kometowac takie bzudry czy co .Ale dobra.moze forumowicze ,pocieszano was z ironia?jak sie czuliscie?Ja rozumiem z tej wypowidzi ze kazde pocieszanie [gdzie nie ma ironi] oraz wszelkie rady to uzalanie sie nad osoba.Ester kladzie znak rownosci miedyz tymi zjawiskami.To razace splycenie,Wrcz genewralziowanie.I ja proponuje uzalaznie sie bo brak ironi w mojej wypowiediz gniewu tylk ozwykle rady i to z enapisalem ze mozna pocieszac albo doradzic.Ja cie nawet lubie,ciekawie piszesz ale kiedy zaczynasz panicznie bronic ludzi po ktorych ja jade za bezmyslnosc i wlasnych zdan ktore nie da sie juz uratowac to wychodza totalne zbdury.A tego juz nie fajnie sie czyta.

 

Teraz moja ulu biona czsc;

Brawo Filomatko i właśnie o to chodziło! A jednak coś Cię drażni, coś irytuje i nareszcie głośno o tym mówisz, przeciwstawiasz się temu, bronisz się.

To jest bardzo adekwatna reakcja z Twojej strony.Bla bla bla bla...

niczym jak tajemniczy mędrzec pojawila sie po drugiej stronie zablysnela heh.Pamietam jak kieys napisalas mi na priva ze to forum jest dla neurotykow a nie tych co czuja sie lepsi od nich.Porponuje zebys sama sie odniosla do swoich slow szczegolnie przez pryzmat ostatniego zdania "A życie to nie jest bajka,wydoroślij w końcu Filomatko ! ..i jak?poczulas sie leprza?

..swietny zwrot do neurotyka,bardzo 'fachowy'. Myslisz ze jelsi wkurzyliscie dziewyczne to postawila krok ku wlasnej motywacji ?Ladna terapia forumowa.Albo bezmyslnosc.Spenwoscia zaraz olsni filomatke ,ta niezywkl terapeutyczna zagrywka albo po prostu oleje to forum bo malo kto ma ochote pisac z ludzmi ktorzy nie psiza szczerze tylko bawia sie w jakas terapie rpzez forum i nakazuja jej dorosnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wedlug mnie kajmanka z "ironia nie wspiera Filomatke".

 

Ja napisałam , ze kajmanka według Ciebie własnie z ironią ją wspiera ! Czytaj uwaznie co piszę ! Uważasz , ze to jest sarkazm i hipokryzja a ja sadze , ze to była pewna jej forma naprawdę szczerej pomocy.Popieram ją wogóle bo prawdą jest , ze Filomatka jakby tak porządnie od życia dostała po du...pie to by jej przeszły te wszystkie fobie i inne duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale słow pisane nigdy nie odda slowa mówionego i dlatego ciezko jest czasami wyczuc co dana osoba miala na mysli...

Filomatko, przepraszam, jezeli odebralas moje slowa jako atak, bynajmniej to nie mialam takiego zamiaru... chcialam relanie spojrzec na sytuacje, moze dobralam zlych slow, a moze za duzo znakow interpunkcyjnych. tez cierpie na zaburzenia i na pewno nie brakuje mi empatii, po prostu kazdy jest inny i na kazdego dziala co innego...

wiec jeszcze raz, nie atakowalam Ciebie, nie mam takiej potrzeby, zeby wylewac swoje negatywne emocje na innych, co jak widac niektorzy maja z tym problem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ester,zalosne,brak mi slow,Jestes zwykla hipokrytyka.Nawet ine masz pojecia co ta dziewcyzna przeszedla sle dzielnie sie wypwoaidasz i najzwyklej obrazliwie.Przedstawiasz zwykle gowniarstwo jakiejs 15 latki.Nawete ni wiem po co to komentuje,sama sie skormpomitowalas.Ale najwazniejsze ze poczulas sie leprza od filomatki,poczulas sie silniejsza prawda?taka dojrzala i zyciowa. heh ,dno.I jeszcze jedno ,odnioslas sie do 10% mojego postu jak nie mniej,ale to juz nie ma znaczenia.Na tym skaczymy dyskujse.I twoimi wlasnymi slowami odniose sie do twojego zachowania;wydorosnij w koncu.Ten twoj post to pieprzenie niedojrzalejpewnej siebie gowniary.Nie wystarczy przecyztac pare 'fachowych' podreniczkow zeby rozmawiac z takimi ludzmi ,jeszcze trzeba umiec rozmawiac ,ale ciebie to ine obchodzi,zapatrzona jestes w swoje 'racje'.tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"A życie to nie jest bajka,wydoroślij w końcu Filomatko !"

 

Pisząc to nie chciałam żeby ona pomyślała , ze ja jestem lepsza i żeby ona poczuła sie gorsza.Miałam inny cel.Chciałam otworzyć jej oczy , bo ona siebie nie widzi,pokazać jak jest zapewne odbierana nie żeby dokuczyć czy wywyższyć się tylko żeby ją skłonić do tego aby w końcu coś w sobie zaczeła zmieniać.To było naprawdę w dobrej mierze z mojej strony.

 

"Porponuje zebys sama sie odniosla do swoich slow szczegolnie przez pryzmat ostatniego zdania "A życie to nie jest bajka,wydoroślij w końcu Filomatko ! ..i jak?poczulas sie leprza?"

 

I kto tu prowadzi terapeutyczne rozgrywki?

Dziękuję Ci bardzo za tą konfrontację (i znowu psychoanaliza się kłania !).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde daj juz spokoj i ogranij sie.nic nie prezentujesz tylko obrazasz dziewcyzna ,taka jest najzwykleszja prawda,i tlumaczenie sie analiza,pomoca itd jest juz ruchem rozpaczy.skacz ta zenade i zjamij sie czyms innym,pojdz popisz jakims innym watku czy co tam chcesz,tylko juz skacz ten cyrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ten twoj post to pieprzenie niedojrzalejpewnej siebie gowniary.Nie wystarczy przecyztac pare 'fachowych' podreniczkow zeby rozmawiac z takimi ludzmi ,jeszcze trzeba umiec rozmawiac ,ale ciebie to ine obchodzi,zapatrzona jestes w swoje 'racje'.tyle."

 

No nie no teraz to już naprawde przegiołeś Gavril.Nie obrażaj mnie bo ja Cię nie obrażam.Nie jestem gówniarą. Tak to się możesz zwracać do swoich znajomych ,ale ja sobie na to nie pozwole ! :evil: Trochę szacunku !

Faktycznie może przesadziłam i przyznaje , ze chyba użyłam zbyt mocnych słów w stosunku do Filomatki. Przepraszam naprawdę jest mi przykro, nie chciałam i jest mi głupio :roll:

 

"I twoimi wlasnymi slowami odniose sie do twojego zachowania;wydorosnij w koncu."

 

Ja podobnie jak Filomatka miałam ciężkie życie , ale w przeciwieństwie do niej wydoroślałam już dawno !

Nie no może faktycznie się zakręciłam , ale to przez te negatywne emocje o których kajmanka pisze.Mam akurat teraz ciężkie chwile w zyciu :roll: Przepraszam jeszcze raz Filomatko przedewszystkim Ciebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ten twoj post to pieprzenie niedojrzalejpewnej siebie gowniary.Nie wystarczy przecyztac pare 'fachowych' podreniczkow zeby rozmawiac z takimi ludzmi ,jeszcze trzeba umiec rozmawiac ,ale ciebie to ine obchodzi,zapatrzona jestes w swoje 'racje'.tyle."

 

No nie no teraz to już naprawde przegiołeś Gavril.Nie obrażaj mnie bo ja Cię nie obrażam.Nie jestem gówniarą. Tak to się możesz zwracać do swoich znajomych ,ale ja sobie na to nie pozwole ! :evil: Trochę szacunku !

Faktycznie może przesadziłam i przyznaje , ze chyba użyłam zbyt mocnych słów w stosunku do Filomatki. Przepraszam naprawdę jest mi przykro, nie chciałam i jest mi głupio :roll:

 

"I twoimi wlasnymi slowami odniose sie do twojego zachowania;wydorosnij w koncu."

 

Ja podobnie jak Filomatka miałam ciężkie życie , ale w przeciwieństwie do niej wydoroślałam już dawno !

Nie no może faktycznie się zakręciłam , ale to przez te negatywne emocje o których kajmanka pisze.Mam akurat teraz ciężkie chwile w zyciu :roll: Przepraszam jeszcze raz Filomatko przedewszystkim Ciebie !

 

Ester, ktoś kto stale powtarza jaki jest dorosły może czuje się szczeniacko i próbuje sobie wmówić tą DOROSŁOŚĆ. :twisted: Może twoja podświadomość pokazuje jak niedojrzała jesteś? Zastanawia mnie twoje podejście, tak niby chcesz pomagać a stosujesz nieczyste zagrywki w kłótni z Gavrilem powołując się na mnie. Co ci dają pseudonaukowe argumenty za psychoanalizą? Może sobie uświadomisz, że ludzie to nie króliki doświadczalne, ale do tego też trzeba dorosnąć...

Co do dania mi w kość przez życie, bo zrozumiałam że wg ciebie to najlepsza terapia - nie wiesz co przeszłam, co robiłam, znasz wycinek z mojego życia i uważasz, że masz prawo pisać takie opinie? Zabawne. Radzę się zastanowić co piszesz, bo naprawdę czasami przeginasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wedlug mnie kajmanka z "ironia nie wspiera Filomatke".

 

Ja napisałam , ze kajmanka według Ciebie własnie z ironią ją wspiera ! Czytaj uwaznie co piszę ! Uważasz , ze to jest sarkazm i hipokryzja a ja sadze , ze to była pewna jej forma naprawdę szczerej pomocy.Popieram ją wogóle bo prawdą jest , ze Filomatka jakby tak porządnie od życia dostała po du...pie to by jej przeszły te wszystkie fobie i inne duperele.

Bardzo konstruktywna rada. Masz zainteresowania psychologiczne - pewnie to studiujesz. Nie chciałabym na ciebie trafić na psychoterapię. To właśnie jeden z powodów dla których się nie leczę. Już szczerze mówiąc wolę fobię niż bezproduktywną dyskusję tego typu. Tak się mądrzysz, jakbyś cokolwiek przeszła a tak naprawdę nie przeszłaś nic. Z tą dziecinnością to projekcja na innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Filomatka miałam ciężkie życie , ale w przeciwieństwie do niej wydoroślałam już dawno !

fajnie, milo sie pochwalic.nie pomyslalas z eona ma naprawde rpzesrane jelsi dopadaja ja glosy i urojenia ,psychoza.Dorosnac moze egoistyczny gowniarz albo ktos kto sobie najwyzklej nie radzi w zyciu ,ale mowisz do dziewczyny zaburzneiami osobowosci ,zastanow sie troche.Ten watek staje sie powoli irytujacy.

Przyznalas sie ze zle napisalas oraz 'niestostowsnie' sie zworiclas do filomatki ,ja ocenilem toz achowanie mianem gowniarskiego, ,jelsi przepraszas ja ,to moja zla ocena miala pdostawy,bo to bylo p oprstu gowniarskie.Ja nazwalem je adektwanie.Przykro m ijesli poczulas ie dotknieta.Nikogo nie nazywam tak bez pdostaw ani powodwo.Nie pisze tak do kazdego.Odpuscmy wszelkie 'przepraszam' po prostu wsytarczy nie wyzywac sie na forumwoiczach w trudnych sytuacjahc zyciwocyh [to jest forum neurotykow ,kazdy co chiwle ma ciezkie momenty w zyciu] ani nie pisac w sposob mentorski wyniosly itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzenia osobowości? a skad w ogole wysunales taki wniosek? proponuje troche poczytac na temat zaburzeń, dopiero pozniej pisac na ten temat.. no chyba ze cos mi umknela, jak filomatka pisala na ten temat ze ma zdiagnozowane zaburzenia.. jezeli tak, to z gory przepraszam.. ale nie wydaje mi sie, bym to ominela. rozpetales burze w szklance wody i dalej to ciagniesz, ziejesz z daleka agresja, ze az - uwazaj teraz- mdli mnie jak czytam Twoje posty.. jasne, to forum i od tego jest aby wyrazac swoje zdanie, jednak z zachowaniem choc mikro elementarnej kultury. potrafisz? czy tylko bedziesz obrazac po kolei wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikro elementarnej kulury?i ty to mowisz? filomatka ma zaburzenie osobowosci ,psychozy nie biroa sie od tak ,jak rowniez urojenia,proponuje bys sama poczytala bo cie conieco ominelo.Burza w szklance wody ? no tak dla cieboe obrazanie kogos to nic,wazne ze nie ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze nie masz pojecia o czym mowie a logikia dla ciebie nawet wpsychologi nie istnieje to nie znaczy ze ja nadinterpretuje.Poczytaj troche,nie tylk oforum ale tez ksiazek,sa pewne fundamenty po ktorych nie da sie nieokreslic typ uzaburzenia w tym osobosci.Zreszta starczy tego ,dyletanctwo sie panoszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Filomatka miałam ciężkie życie , ale w przeciwieństwie do niej wydoroślałam już dawno !

fajnie, milo sie pochwalic.nie pomyslalas z eona ma naprawde rpzesrane jelsi dopadaja ja glosy i urojenia ,psychoza.Dorosnac moze egoistyczny gowniarz albo ktos kto sobie najwyzklej nie radzi w zyciu ,ale mowisz do dziewczyny zaburzneiami osobowosci ,zastanow sie troche.Ten watek staje sie powoli irytujacy.

Przyznalas sie ze zle napisalas oraz 'niestostowsnie' sie zworiclas do filomatki ,ja ocenilem toz achowanie mianem gowniarskiego, ,jelsi przepraszas ja ,to moja zla ocena miala pdostawy,bo to bylo p oprstu gowniarskie.Ja nazwalem je adektwanie.Przykro m ijesli poczulas ie dotknieta.Nikogo nie nazywam tak bez pdostaw ani powodwo.Nie pisze tak do kazdego.Odpuscmy wszelkie 'przepraszam' po prostu wsytarczy nie wyzywac sie na forumwoiczach w trudnych sytuacjahc zyciwocyh [to jest forum neurotykow ,kazdy co chiwle ma ciezkie momenty w zyciu] ani nie pisac w sposob mentorski wyniosly itd.

 

No rzeczywiście tu Ci przyznam racje, nie powinnam się tak zwracać do osoby z takimi zaburzeniami

osobowości.Zakręciłam się totalnie, to prawda :roll: Popełniłam błąd i nie mam Ci za złe , że mi na to zwróciłeś uwagę , ale żeby odrazu , że to "gówniarskie zachowanie" to trochę niewporządku.

Nie wiem czy ona ma aż tak bardzo przesrane,choroba psychiczna to nie rak , na to się nie umiera.

W sposób mentorski czy wyniosły to chyba ty mój drogi tu piszesz.Dokonaj konfrontacji ze swoimi własnymi wypowiedziami na tym forum.

Ok.obiecuje , ze już więcej nie bede się" wyżywać" na forumowiczach :lol: Jeszcze raz powtórze , ze jest mi przykro i wszystkich urażonych przepraszam :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nawiązuj do mojej sytuacji prosiłam cię o to :!: Jeżeli jeszcze raz to zrobisz, napiszę w tej sprawie do moda. Naruszasz moją osobę.

Dodatkowo, ludzie tacy jak ty zagrażają pacjentom. Powinni nie mieć prawa prowadzenia psychoterapii, w ogóle nie być dopuszczani do tego typu zawodów. Znam przypadek dziewczyny, która po podobnych dawkach bzdur mówionych przez lekarza chciała się zabić. Także może przystopuj. Więcej ludzi skrzywdzisz, żadnemu nie pomożesz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×