Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Pomyślałem, że może zorganizujemy jakieś normalne spotkanie ? (bez alkoholu, cwaniaków itd)? :)

...rozumiem, że chodzi Ci o spotkanie bez Ciebie? Z bólem serca, ale myślę, że to da się załatwić ;)

A na poważnie, byłeś na jakimś? Jeśli tak, to czy ktoś Cię skrzywdził w jakiś sposób, wykorzystał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jutro (sobota) o 19:00 zbiórka po pręgierzem i wyskoczymy do jakiegoś pubu ;)

Śmiało wpadać jak ktoś ma ochotę :great: Nowe osoby też dołączają wiec luuz. Ktoś z nas będzie miał białą kartkę w ręku żeby łatwiej było nas namierzyć po pręgierzem. Jak co to pytać dziś/jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jutro (sobota) o 19:00 zbiórka po pręgierzem i wyskoczymy do jakiegoś pubu ;)

Śmiało wpadać jak ktoś ma ochotę :great: Nowe osoby też dołączają wiec luuz. Ktoś z nas będzie miał białą kartkę w ręku żeby łatwiej było nas namierzyć po pręgierzem. Jak co to pytać dziś/jutro ;)

 

to jest forum nerwica czy forum anonimowych alkoholików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coella, panacotta, Fugu, spotkania są dość regularnie, więc śmiało wpadajcie, zapraszamy ;)

 

Tańczący z lękami, jeszcze niejedna okazja będzie więc loooz. W sob byliśmy parę rund w bilard pyknąć, a potem na kontenerach posiedzieć, w miarę spoko tylko mróz :mrgreen:

 

piotrownik123, hamuj się, Twój trzeci post na forum a już zdarzyłeś dwa razy zbiorowo całej grupie poznańskiej pojechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkońcu jestem nie normalny a to forum dla chorych psychicznie a nie forum o szydełkowaniu :D

To taki żart a poprzedni post to jedynie uszczypliwość więc sie Slav nie martw przecież znasz mnie:) Żeby nie było że chorzy poznaniacy to jakieś bandziory pijaki i cwaniacy bo znaczną większość towarzystwa znam i byłoby to mocno krzywdzące.

 

Tak więc ja sie pytam w dalszym ciągu kto chętny w sobotę wyjść gdzieś posiedzieć i pogadać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asmo, Napisz na naszej fejsbukowej grupie, tam na pewno więcej osób się odezwie.

 

Możesz podać adres tej grupy na facebook?

 

Nie.

Do grupy należą tylko osoby, które w miarę regularnie bywają na spotkaniach. Nie dodajemy ludzi z przypadku.

Poza tym grupa jest "tajna" i można się do niej dostać tylko przez zaproszenie innej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asmo, Napisz na naszej fejsbukowej grupie, tam na pewno więcej osób się odezwie.

 

Możesz podać adres tej grupy na facebook?

 

Nie.

Do grupy należą tylko osoby, które w miarę regularnie bywają na spotkaniach. Nie dodajemy ludzi z przypadku.

Poza tym grupa jest "tajna" i można się do niej dostać tylko przez zaproszenie innej osoby.

 

OK, czaję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×