Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, w takich sytuacjach podobno dobrze jest wyobrazić sobie najgorsze możliwe zdarzenie (oczywiście w granicach rozsądku), które może spotkać Cię na rozmowie kwalifikacyjnej. Mianowicie: odmowę zatrudnienia (albo wypowiedzianą wprost albo - co bardziej prawdopodobne - poprzez "dziękujemy, zadzwonimy do pani..."). Potencjalny pracodawca przecież Cię nie zje, nie uderzy ani nie wyzwie od najgorszych... powiedzmy, że idiotek. Czyli najgorsze, co może Cię tam spotkać, to usłyszenie "dziękujemy pani bardzo, oddzwonimy" albo "niestety, nie zatrudnimy pani". Tyle. Nie jest to chyba jakieś koszmarne przeżycie, prawda?

 

Nie tylko Ty się tym stresujesz, inni również. Ja też wcale inaczej nie reagowałem. Ale następnym razem nie myśl o tym, tylko zepnij poślady i po prostu to zrób. Pójdź tam i przekonaj się, co się stanie. Nie zatrudnią Cię w jednym miejscu, to zatrudnią Cię w drugim. W Twoim mieście na pewno jest więcej niż 1 (słownie: jeden/jedna) szpital/przychodnia/inna podobna placówka. Gdzieś na pewno Cię zechcą :D. Może po prostu jeszcze sama o tym nie wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoczyć z 5 piętra i wylądować bez szwanku,potem się najebać,rozkwasić komuś twarz,wykrzyczeć wszystkim w twarz którzy mi coś zawinili i odlecieć na wyspę oglądać sexi latynoski w stringach na plaży.Serio :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, nie ma sensu. Nawet jak ubijesz jakiegoś śmiecia to pójdziesz siedzieć za człowieka. Gorzej jak średniowiecze.

No niestety. Tak już jest ten świat skonstruowany że żyją ci, którzy nie powinni mieć prawa do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×