Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam kiedyś kolczyk w języku, ale tak bardzo kocham swoje zęby, że dostałam jakiejś paranoi i ciągle wydawało mi się, że przez kolczyk zaatakuje mnie jakaś paradontoza, bolała mnie szczęka, dziąsła... wyjęłam kolca i nagle spokój.

 

mam od 10 lat kolczyk w języku i nic się nie dzieje , to tylko głupi mit :)

pewnie tak, ale ja głupia jestem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za głupie pytanie, ale czy tatuowaliście się podczas leczenia? Niby nie powinno się brać leków rozrzedzających krew (aspiryny i inne) ani podwyższających ciśnienie. A jak to jest z psychotropami? Wpłaciłam już dwie stówki zadatku, ale moja hipochondria się odzywa i szukam dziury w całym :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do Twej odpowiedzi, też dziarałem się na leku i nie zauważyłem żadnej różnicy.

 

-- 23 cze 2014, 17:26 --

 

https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10455028_814580498552861_2119660862204501809_n.jpg silikonowe kończyny/części ciała to nowość w PL, można na nich "trenować" swoje umiejętności, jeśli kogoś stać :P

 

chcę tego kota. :105::105:

 

Ja też! :D Stałem nad tą babką jak to robiła z 30 minut, w końcówce już tak dziwnie na mnie patrzyła to sobie odpuściłem :mrgreen: A wykonała bodajże Iza z Kult tattoo - Kraków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, W mailu piszą tak, a nie inaczej,przyjeżdżam na miejsce,zostaje odprawiony z kwitem,by dzwonić i wpaść kiedy indziej...nie bawi mnie jazda po krakowie :mrgreen: Mimo że daleko nie mam D:

 

Booordl organizacyjny.

Jeśli chodzi o samych dziaraczy - nie wiem,nie korzystałem.

Ale studio pono jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

renee.madison, tu szczęście nima nic do rzeczy,galeria,projekt,skill,sterylność D:

Organizacyjnie mają chlew,co mnie zniechęciło,temu wybrałem się do innej miejscówy,ale skilla nie pacyfikuje bo robią raczej ok... (patrząc w galerię)

Gdzie to robisz? Ramię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, chodziło mi, że liczę na szczęście organizacyjne :D Co do skilla i sterylności to ufam im, ale wyjdzie w praniu.

Co do miejsca to pierwotnie miało być na żebrach, ale chyba nie dam rady 4h, więc alternatywą jest ramię właśnie (nad łokciem konkretnie).

 

W dalszej perspektywie widzę inne naturalno-graficzne wzory. Uwielbiam tego typu np: 2890055b165fa4b1d4a4e3e8f1e8a35f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, Lepiej nie ryzykować :mrgreen: ,stety niestety,uroki rodzinki.

 

Sam się obecnie zastanawiam... Leszek Jasina czy Sławomir Myśków,wiem tyle że będę chciał "steampunkowy" rękaw (maszyneria,kablownia), tylko czy w kolorze stalowym/szarym czy all black D:,Any ideas folks?

 

-- 25 cze 2014, 20:12 --

 

Coby jeszcze Tyrr pocierpiał :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham pomiędzy tym:

 

dhtbdthdthdth.jpeg

 

a tym:

[attachment=0]tatuaze-na-nadgarstku-5739_4.jpg[/attachment]

 

Ale chyba bardziej ten drugi. Pod koniec lata, początek jesieni sobie trzasnę tak myślę

Na urodziny :yeah:

Tylko,że chciałabym chyba jedną koniczynkę zamiast dwóch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, Jest ten ból szefie D:...

U leszka mnie przeraża ta ilość sesji D:... jeździć 5 razy na 2 koniec polszy,so fuckin sweet D:

Pan Myśków,raptem 5 biomechów wyhaczyłem w galeriach D:

 

Się zobaczy ^_-...

Tak z ciekawości,gdybyś miał robić bio,gdzie byś polazł ? (zupełnie subiektywnie,nie chodzi mi by się tu kierować twoim wyborem,bo to by było absurdalne),ale tak ze zwykłej ludziowej ciekawości D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×