Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dzików się boisz, ja bym bardziej się obawiała bandy podpitej młodzieży czy łysoli niż leśnej zwierzyny.

 

Kolega pojechał

Moja siostra znalazła psiaka. Szuka domu. Ktoś pomoże ? Może ktoś podpyta znajomych. Dowieziemy

 

-- 22 cze 2014, 22:28 --

 

Zależy mi na czasie bo prawdopodobnie psiak będzie u mnie na tymczas a wiadomo że mam 4 ale szkoda mi psiny. Zaraz wstawię fotkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, psina może będzie u mnie na tymczas, dowiem się dzisiaj ale siostra będzie dzwonić do fundacji

Umykam na cmentarz i zakupy. Muszę kupić tabletki czy pastę na odrobaczenie, szampon bo mój sie kończy dla psiaków, jakąś obróżkę przeciwpchelną. Jak nie będzie psiaka to nie zginie bo moje też potrzebują.

Dziś dzień ojca nie zapomnijcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani :************

 

U mnie noc kosmarna , cala noc sobie wkrecalam zawroty glowy (to chyba moja obawa przed zabiegiem laserowym ktory obecnie mam na szyjny ) i co oczywiste zawroty mam tyle ze od nerwicy a nie od kregoslupa, chodze jak pijana i placze bo mnie to wkurwia juz. Moj mozg naprawde potrzebuje lobotomii. :hide::hide:

 

Do ojca wyslalam mmsa z zyczeniami bo z nim raczej mam kontakt slaby.

Zawsze taki mialam.

 

 

Spokojnego dnia Wam zycze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :papa:

Co za dzień...

Rano poszłam do lekarza, siedziałam w kolejce, przyszła baba z rejestracji i powiedziała, że lekarza nie będzie...

Wszyscy przerejestrowani na jutro!!!!

Wróciłam do domu, wyszłam do szkoły, żeby wziąć wniosek o przyjęcie.

Patrzę na ulicy biega królik!!!!Malutki, biały z wstążeczką na szyi.

Zamieszanie na całą ulicę, biegałam jak nienormalna, zatrzymywałam samochody(dobrze,że jeździ ich mało po mojej ulicy), bo królik mi uciekał. Już nawet kot na niego polował, masakra. W końcu złapałam, debile sąsiedzi wypuszczają królika na podwórko!!!! Samego !!!!!! I wybiegł sobie na ulicę, drugi raz im nie oddam. Niech spierdalają.

Idę do szkoły, robią remont w mieście, potknęłam się i prawie wyjebałam.....................

Nawala mi telefon od rana, jakaś baba od zegarków, gówien z darmowym zaproszeniem gdzieś tam.

Grzecznie jej mówię,że nie mam czasu na takie spotkania. To ona zaczęła, ale czemu, ale dlaczego, a może na inną godzinę.

Wkurzyła mnie, pojechałam z nią, rozłączyłam się i zablokowałam numer.

Do tego nie ma kierunku w szkole na który chciałam iść i jestem w dupie!!!!!

Co za dzień, mam wszystkiego dosyć. Taka jestem nerwowa, że musiałam wziąć ten zomiren chociaż się go boję.

Zwariuję albo zejdę na zawał. Mam dosyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×