Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja tak samo.

Jak chcecie wyglądac na buraków to noście skarpety do sandałów a nawet do klapek. Tylko kiego grzyba jeszcze pisać o tym i wymyślać wytłumaczenia.

 

 

zapomniałaś o japonkach... tez do nich skarpety :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w latach 90-tych nikomu to nie przeszkadzało ale później jakaś część ludzi doszła do tego że to wiocha i zaczęła to piętnować a za nią większość ludzi. Na pewno nie drażni to mojego poczucia estetyki tak jak np spodnie rurki u facetów albo te hip hopowe z krokiem w kolanie ale nikomu tego zabraniać nie będę.

Ludzie wolą bardziej popierać głupią modę, niż mądrze myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi jest wszystko jedno, łaźta jak chceta i w czym chceta :lol:

Ja albo noszę japonki bez skarpetek :P albo jak nie mam ochoty pokazywać stóp to zakładam trampki i po kłopocie

w skarpecie zjarałaby mi się stopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, a czemu nie? ja chodzę :roll:

 

-- 22 cze 2014, 16:18 --

 

Aranjani, :mrgreen:

a nie wżynają się w stopy :?: , ja nigdy nie nosiłem, ale słyszałem że są niewygodne na dłuższe czy nawet średnie trasy.

Ja tylko czekam kiedy większość ludzi zacznie się naśmiewać z dorosłych ludzi z plecakami, bo już cześć to robi uważając to za wiochę a przecie z taki plecak jest wygodniejszy niż jakieś torby czy siatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam kiedy większość ludzi zacznie się naśmiewać z dorosłych ludzi z plecakami, bo już cześć to robi uważając to za wiochę a przecie z taki plecak jest wygodniejszy niż jakieś torby czy siatki.
Niech spróbują, ja uwielbiam swój plecak. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko czekam kiedy większość ludzi zacznie się naśmiewać z dorosłych ludzi z plecakami, bo już cześć to robi uważając to za wiochę a przecie z taki plecak jest wygodniejszy niż jakieś torby czy siatki.
Niech spróbują, ja uwielbiam swój plecak. :mrgreen:

ludzie na poziomie wszędzie jeżdżą autami i plecaki im nie potrzebne. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×