Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja często noszę skarpety do sandałów.

 

:hide:

Nie lubię chodzić bez skarpet na dworze.

i bardzo dobrze to Twoje życie a nie innych, żeby decydowali bo jest jakaś tam głupia moda.

Takie wyjście bez skarpetek grozi oparzeniami słonecznymi bo stopa jest nieprzyzwyczajona do ostrego słońca, do tego sandał, klapek może parzyć w gołą stopę także z punktu widzenia komfortu i zdrowia skarpetki do sandałów sa jak najbardziej o.k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wyjście bez skarpetek grozi oparzeniami słonecznymi bo stopa jest nieprzyzwyczajona do ostrego słońca, do tego sandał, klapek może parzyć w gołą stopę także z punktu widzenia komfortu i zdrowia skarpetki do sandałów sa jak najbardziej o.k.

Ja w sumie z psychicznych względów nie lubię mieć na dworze gołej stopy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet w sandalach i skarpetkach po prostu wygląda śmiesznie i tyle w tym temacie

To jak wygląda ktoś w sandałach i skarpetkach/bez skarpetek zależy od subiektywnych odczuć obserwatora.

 

A dla mnie osoby z gołymi stopami źle wyglądają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do tego fascynującego tematu, zaznaczę tylko, że noszenie sandałów i skarpetek jest po prostu bezsensowne (i estetycznie okropne). Skoro zakrywa się stopę skarpetką to po to, żeby włożyć zakryte buty. Jeśli chce się odkryć stopę, to zakłada się sandały, żeby jej nie poranić, nie uszkodzić.

 

Ech, nie mogę się angażować w tak kontrowersyjne sprawy, bo ciśnienie się podnosi, objawy nerwicowe nadchodzą. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat noszę buty na gołą stopę i jeszcze nigdy mi się stopy nie poparzyla ...

 

Facet w sandalach i skarpetkach po prostu wygląda śmiesznie i tyle w tym temacie

jeszcze w latach 90-tych nikomu to nie przeszkadzało ale później jakaś część ludzi doszła do tego że to wiocha i zaczęła to piętnować a za nią większość ludzi. Na pewno nie drażni to mojego poczucia estetyki tak jak np spodnie rurki u facetów albo te hip hopowe z krokiem w kolanie ale nikomu tego zabraniać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do tego fascynującego tematu, zaznaczę tylko, że noszenie sandałów i skarpetek jest po prostu bezsensowne (i estetycznie okropne). Skoro zakrywa się stopę skarpetką to po to, żeby włożyć zakryte buty. Jeśli chce się odkryć stopę, to zakłada się sandały, żeby jej nie poranić, nie uszkodzić.

 

Ech, nie mogę się angażować w tak kontrowersyjne sprawy, bo ciśnienie się podnosi, objawy nerwicowe nadchodzą. :D

 

 

Ja tak samo.

Jak chcecie wyglądac na buraków to noście skarpety do sandałów a nawet do klapek. Tylko kiego grzyba jeszcze pisać o tym i wymyślać wytłumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię stop okrywać dlatego chodzę w trampach. Sandały damskie zakładam tylko jak jest bardzo gorąco czyli w tym roku zraz i bez skarpetek choć mam sportowe.

 

-- 22 cze 2014, 16:57 --

 

Nie lubię jak kobiety do klapek zakładają cieliste skarpetki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×