Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, spokojnie, doczekasz się niedługo na te książeczki. Ja obecnie czytam "Rok 1984", trochę ciężko mi idzie, ale już większość przeczytałem, więc skończę raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Książka" Mikołaja Łozińskiego ostatnio bardzo mi się podobała.

A teraz zaczęłam czytać "Ciemno, prawie noc" Joanny Bator i też dobrze mi się to zjada ;)

Jakoś tak wyszło, że sięgam po nagradzane książki, ale to nie jest dla mnie jakieś ważne.

 

A na półce czeka nowa Zadie Smith :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu skończyłem "120 dni sodomy" i "Fight Club", teraz czytam "Lolite". potem zabiorę się za "American Psycho" albo "Wilka Stepowego". uwielbiam Bukowskiego i Palahniuka. Nabokova i de Sade traktuję raczej jako ciekawostkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Skończyłam czytać Ferdydurke Gombrowicza. Nawet całkiem całkiem. Muszę tylko sprawdzić na internetach, o co właściwie chodziło z tymi pupami, gębami itd. :P Teraz zabieram się za Czerwone tarcze Iwaszkiewicza.

 

A jak już się wykaraskam z tych książek, mam zamiar czytać po kolei wszystkie książki Terry'ego Pratchetta. :yeah:

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem czytać amerykański kryminał, pt. "Świadek" i zacząłem czytać thriller Harlana Cobena "Niewinny". A mam jeszcze do przeczytania dwie inne książki, tego samego gatunku.

Są to wypożyczone książki z Biblioteki Wojewódzkiej w Szczecinie. Myślę, że przeczytam wszystkie te książki, a trochę nie mam chęci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam czytać Sześć lat później Cobena i nie mogę przez tą książkę przebrnąć. Zdecydowanie zbyt słaba powieść jak na tego autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam czytać Sześć lat później Cobena i nie mogę przez tą książkę przebrnąć. Zdecydowanie zbyt słaba powieść jak na tego autora.

 

Aż dziwne bo lubiłem jego książki a zwłaszcza "Nie mów nikomu" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×