Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja bym sie wybrala do kina ale akurat nie ma nic co mnie by zainteresowało, w lipcu jest premiera fajnego filmu na ktory chcę iść

moja siostra jutro idzie na pchlim targu bedzie wystawiac sprzedawac swoje ubrania, zabawki dziecka i inne gemele fajna akcja takie cos, u nich w miescie co jakis czas sa organizowane te pchle targi :D

o 20 na tvnie "ps. kocham cie" swietny film, i chusteczki pod ręką lepiej mieć, piękny film :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, pyszna taz upka wiesz mam przepis od kolezanki a znalalm pol woreczka soczewicy i to juz data sie bedzie konczyla za miesiac to zuzylam .

 

-- 21 cze 2014, 18:06 --

 

amelia83, o znam PS kocham Cie i mam ksiazke tezx cudna i ksiazka i film.

 

Pewnie ze fajna akcja z taka sprzedaza :) ja to raz tylko na wymiane poszlam ale uplowlam torbe jedynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, a w sierpniu albowe wrzesniu bede w Gdyni u znajomych :P jade pociagiem mam taki ambitny plan , noc hyba ze umre do tej pory z nerwicy i depresji :mhm:

 

-- 21 cze 2014, 18:08 --

 

wieslawpas, to szkoda bo pasje daja kopa i laduja akumulatorki. No i pozwalaja chociaz na chwil kilka zapomniec o chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, przeciez choruje i sa takie dni ze czje sie naprawde dobrze to wiem ze sie da oderwac .Niestety stresy znow nam nasilaja objawy .I takie kolko ale da sie oderwac na kilka chwil czy dni.

 

-- 21 cze 2014, 18:16 --

 

Poza tym ja mam podejscie ze jak udalo mi sie w ciagu dnia zrobic to czy tamto , zalatwic to co planowalam i nawet jak sie zle czulam jakis czas to i tak uznje ze dzien byl udany.

 

-- 21 cze 2014, 18:16 --

 

Tego nauczylam sie na terapii dzieki temu lepiej mi znosic chorobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma innych pasji tylko spotkania ze znajomymi, i wyjscia na parkig, z czego to ostatnie jest najlepsze.

 

tego raczej zaliczyć do pasji się nie da....

i zgadzam się z kimś kto napisał już wcześniej... brakuje Ci zajęcia, przy którym byś nie myślał o chorobie.

przesz można robić miliard rzeczy, na pewno byś coś znalazł co Cię zainteresuje. tylko trzeba chcieć to znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, pewnie sie uda jakas kawka czy herbatka :105:

Mnie terapia duzo daje :)

 

 

acherontia-styx, trzeba miec pasje , mnie to pozwala zajac glowe czym s i w miare normalnie funkcjonowac chociaz mam dni ze czuje sie dramatycznie i kazda czynnosc sprawia trudnosc to i tak nawet w taki dzien staram sie wyjsc na kijki , bo to relaksuje i endorfinki produkuje .

 

mirunia, bo ja inaczej zyc ? ja sobie nie wyobrazam nie miec. Kazdy psycholog pwooe ze pasje pomagaja nam i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porozmawiąłam z przyjaciółką przez telefon tak mi sie ciepło na sercu zrobiło, jak mi powiedziała, że mam pamietać, że mam przyjaciół jak wspaniałych ludzi mam wokół siebie, nacodzień nie zdajemy sobie często z tego sprawy dopiero przy jakimś większym kryzysie gdy "coś " pęka patrzymy zwykle na pewne sprawy inaczej tak głębiej i mądrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×