Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, bardzo dobrze Cie rozumie z tym ogordem, ja tez mam ogród i w nasileniu np nie jestem w stanie trawy skosić czy zrobic porządku z kwaitami bo pojawiaja sie właśnie te jakze typowe w tej chorobie wątpliwości "czy dobrze zrobiłam", czy cos nie zepsułam... Tak niestety działa ta paskudna nerwica. Ale zobaczysz że jak Ci natrectwa zaczną słabnąć, wtedy poczujesz chęć do tego, co wczesniej dawało satysfakcję:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, ladywind, mm dokładnie tak samo. Już budze się ze wstydem, uszki po sobie, pochylona głowa, jakby mnie ktoś z boku obserwował. Nigdy nie wiem, na jaką gnuśność, niestaranność moge sobie pozwolić i gdzie zaczyna się patologia w wysilaniu sie, by zrobić naprawdę do porządku..

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, no bo w naisleniu faktycznie robi sie wszystko wolno, ja wtedy jestem strasznie spowolniona cos jak flegmatyk, choc nie jestem. Do tego dochodzi odczucie bezsensu z wykonywanej pracy. Ale zobaczysz że to Ci przejdzie, to dziadostwo zawsze przechodzi, tylko trzeba cierpliwie poczekac. Szkoda ze tez czesto lubi wracac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, ja jeszcze tak mam, że tylko wychodzę na ogród w jakimś celu czyli robienia czegoś. Takie spontaniczne wyjścia na ogród, żeby posiedzieć czy się pokręcić są bardzo rzadkie. Jeszcze do tego dochodzą natręctwa, jak mogę nie potrafić spontanicznie wyjść i kółko się zamyka. Jakimś pozytywem jest to, że od prawie 2 miesięcy wychodzę codziennie z domu, co mi się w mojej chorobie nigdy nie zdarzyło do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, bo tak jest ze w nawrocie człowiek staje sie sztywny pod kazdym wzgledem czy to w mysleniu czy w działaniu, wszystko jest przemyslane ze 100 razy na kazdy sposób, zupełnie niepotrzebnie odciagajac nas w ten sposób od waznych spraw, skupiamy sie na zbednych pierdołach,które wykanczaja dodatkowo. Trzymam za Ciebie kciuki by Ci szybko sie nastrój poprawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×