Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, dziury są fatalne. Właśnie przeleciałam 1 rozdział ksiązce bo stwierdziłam że to wszystko i tak wiem to tylko przejrzałam no i co? poległam na teście sprawdzającym :evil: Przeceniłam się :roll: Wkurzyłam się i odłożyłam podręcznik

 

-- 20 cze 2014, 17:58 --

 

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/43/27/45/51/4327455150

 

coś taką bransoletkę chcę kupić bo mi pasuje stroju , ciekawe czy u siebie coś znajdę niedrogiego :roll:

 

-- 20 cze 2014, 18:00 --

 

kolczyków też ni mam :bezradny: baba ze mnie, jeszcze dojdę do wniosku że nie mam się w co ubrac :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, :mrgreen::mrgreen:

ale mam ładne paznokietki

ide poczytac Zwierciadło

 

-- 20 cze 2014, 17:04 --

 

mirunia, ja czesto ostatnio mam wrazenie ze moj mozg prawie nie dziala, nie mam wyrobionego zdania na co wazniejsze tematy, nie umiem sie wysłowić i ogarnać...taki pustak ze mnie...

nie ma ze mną o czym gadać :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tyle, ze biore leki od 13 lat i juz nie pamietam co to czysty, przejrzysty umysł

kurcze i ja piątkowa szóstkowa uczennica, miałam takie aspiracje i taka tępota

u mnie z lekami wygląda tak , że bede je brała najprawdopodobniej do konc zycia...nosz trudno, jesli mam funkcjonowac

bez nich pewnie juz by mnie nie było..tak mysle, maiłam tak silne depresje w podstawowce nie chce o tym nawet sobie przypominac, terazniejsze depresje to pikuś, kiedys to było piekło dla mnie :hide: /

tez nie interseuje mnie polityka wogóle :bezradny:

poczytałam sobie moje czasopismo, jest kilka interseujacych artykułów

co porabiacie?????? chyba włącze tv, ksiazke skonczylam czytac, ale wczoraj zamowilam sobie dwie ksiazki, na dniach do mnie dotrą :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×