Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, jestem na liscie oczekujacych na terapię ;)

zażarłam sama miche popkornu :shock:

 

-- 19 cze 2014, 21:44 --

 

dzisiaj bylam na spacerze w slesie, a wczesniej od soboty siedzialam w domu więc jest jakis pozytyw

a jutro nie bede sie wreczac bliskimi i pojde do znajomej do pracy , oplacic rachunek i zakupy i zajrze do pracy sie pokazac choc to mega stres ale muse sie przełamywać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim :papa::papa::papa:

 

U mnie dzis wietrznie , deszczowo , i zimno , do tego na ta zmiane pewnie zlapalam migrene .

 

Niebawem sie wybieram do sklepu no i na rehabilitacje .

Nie mam konkretnych planow na dzis.Moze poogladam serial bo wczoraj obejrzalam jeden odcinek i mnie zaciekawil"zaginiony"

 

Wczoraj od ciotki wrocilam dopiero na wieczor ale bylo w porzadku.

 

Milego dnia Wam zycze :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, kochana moja....

 

hejka,

zbieram sie do wyjscia, umyłam wlosy, pojde zapalcic, do znajomej i do pracy z ajrze ..tak sie streuje ale chce pokonywac te słabosci nie musiałabym wychodzic ale chce to robic dla siebie

bo jesli ja sama sobie nie pomoge to..kto, bliscy wspieraja i sa i "rozumieja" platek rozy, :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :****************hey Kochana :) I dobrze ze wyjdziesz :) U mnie tez dni malo dobre , dol mnie trzyma od wczoraj jakies lęki no ale zyc musze , bylam w sklepie w biedrze i jarzyniaku oraz kupilam welinke .A teraz zjem obiadek i ide na rehabilitacje. Wydaje sie sobie nijaka ostatnio. :bezradny:

 

-- 20 cze 2014, 13:17 --

 

wieslawpas, :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, wedlinke :mrgreen: d zgubilam :mrgreen:

 

mirunia, :***************** o hey hey :papa::papa::papa:

Najgorzej to siedziec w domu i sie dolowac , chociaz dzis robilam zakupy wylekniona czego nienawidze.

Nie wiem moze przezywam teraz swoja biedote bo pieniedzy malenko , swiadczenia nie ma a Mops nie wiem czy przyzna czy nie i jaka kwote...

Za to mam dobry obiadek , klopsiki w sosie pomidorowym , malosolne ogorki robione przez ciotke i kasze gryczana :D

 

Do pozniej jem i mykam na te zabiegi i cwiczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tej całej niemocy posprzatałam chałupe

przynajmniej bedzie czysto

i taki plus ze wysłm, mam zakupy, kupiłam ulubione czasopismo, fajne skarpy :P meliske i syrop bo mam od tygodnia okrutny kaszel

w pracy pytali sie czy niebawem wracam, ze maja taka nadzieje

potem wpadł kolega do M ktory wrocil z Portugalii i gadalismy, opowiadał jak było

moze na jesien z M sie wybierzemy

trafiłam na promocje cameli i dostałam do fajek fajna zapalarkę ... mirunia, bede chyba musiała, ale jeszce nie teraz, w mojej glowie jest taki chaos i bałagan, ale wiem, ze zawze mi powrot do pracy pomaga i jestem innym cłowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, co sprzedaleś?

Replikę broni.

 

-- 20 cze 2014, 15:50 --

 

Doberman, nie rób tego

Dlaczegóż to? Jak się napiję to się lepiej czuję i myśli samobójcze mnie na chwilę opuszczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×