Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mi poleci jakąś przezajebiaszczą bajkę? bo normalnie łba nie mam do mądrych filmów.

Ostatania bajke jaka ogladalam to "Ksiezniczka i zaba" :P

Byly w nowosciach jakies o dinozaurach, sciagnelam synowi (ma na tym punkcie pierdulca) ale sama nie widzialam.

Shreka polecam i Madagaskary.

 

Wywalilo mnie z butow "The Travelling Salesman" ale to ciezszy kaliber, dla ludzi w srednim wieku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lubicie klasykę?

 

Jeśli tak to polecam stary, Hollywoodzki dramat kostiumowy. Monumentalny film, w którym nie da się zliczyć statystów. Bez efekciarstwa komputerowego. A bitwy czy potyczki powalają rozmachem :) No i gra tam Sophia Loren :)

 

Cyd (1961)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A lubicie klasykę? (...) Bez efekciarstwa komputerowego.

Uwielbiamy wręcz!!! Rzucę okiem na film w domu, bo te wielgachne filmy z lat 60-tych bardzo lubię. Co prawda raczej o bardziej współczesnej tematyce ("Most na rzece Kwai"..!) ale i historyczne są OK. Widzę też że trzeba sobie zarezerwować trochę czasu na tego Cyda (3 godziny!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papusza...

Czegos mi zabraklo w tym filmie, zreszta kiedys interesowalam sie znacznie kultura cyganska, moze wiec stad niedosyt.

"Biegnij chlopcze biegnij" - tendencyjna propagandowka z czarno-bialymi ludzmi

Dzisiaj ponownie obejrze "Konia turynskiego" zeby sie odchamic

 

-- 10 cze 2014, 09:09 --

 

A lubicie klasykę?

 

Jeśli tak to polecam stary, Hollywoodzki dramat kostiumowy. Monumentalny film, w którym nie da się zliczyć statystów. Bez efekciarstwa komputerowego. A bitwy czy potyczki powalają rozmachem :) No i gra tam Sophia Loren :)

 

Cyd (1961)

Z tej samej polki co "Kleopatra" z Liz Taylor...

Kiedys to robili filmy - gustu w tym za grosz ale ile pracy i jaki rozmach! To sie ceni.

 

-- 12 cze 2014, 16:15 --

 

"Trzy siostry T" - ale schiza!

http://www.filmweb.pl/film/Trzy+Siostry+T-2011-636692

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Klip.2012,Guardami 1999,Q.2011,Elles.2011,Romance,Big Love,moskitiera,33sceny z życia,Kieł,Ostatnie tango w Paryżu,Ken Park,Kobieta, która pragnęła mężczyzny

 

Niektóre z tych filmów, niosą coś ze sobą. Niektórych ,,noszenia'' są dość dyskusyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×