Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po treningu pleców i barków. Ma też przyjść pocztą Epistane z Dragona. Ponoć na jednym cyklu kilka tygodni przybywa około 5kg czystej masy mięśniowej i przy okazji leci z pasa parę centymetrów. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu chce poczytac o ćwiczeniach konkretnie bo mnie to interesuje a nie przekopywać się przez dziwnej treści wypowiedzi.

Widze moderacja szybko działa. Wpisy znikneły :D

 

Na basen muszę się wybrać.

 

-- 20 cze 2014, 12:59 --

 

ciekawe czy to przynosi efekty 10 minut codziennie i ile kalorii musi być bo wygląda to słabo.

[videoyoutube=Ouje77lERt8][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderacja działa, bo to kółko wzajemnej adoracji, kto z nimi trzyma tego zgłoszenia są przyjmowane. Moje dwa zgłoszenia odnośnie obrażenia mojej osoby zostały zignorowane. No ale nie należę do koła wzajemnej adoracji, ekip zlotowych, to tak to wygląda.

 

Rozpisałem sobie cykl: 3 tabletki co 6 godzin, do każdej tabletki dwie essentiale forte i dwie ochronne na stawy. Pierwsze efekty za dwa tygodnie ;D

 

-- 20 cze 2014, 13:55 --

 

ciekawe czy to przynosi efekty 10 minut codziennie i ile kalorii musi być bo wygląda to słabo.

Pierwsze spalanie tkanki tłuszczowej zachodzi dopiero po 30 minutach intensywnego wysiłku. Do tego czasu spalają się tylko zjedzone wcześniej węglowodany. Więc na jedno wychodzi, czy się zje mniej, czy zje tyle co zawsze i zrobi taki mały trening.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj znać jutro ;)

Średnio :roll:

Niby te 2,5kg mniej, niecały 1% tkanki tłuszczowej mniej, 1kg mięśnia więcej, wody wciąż za mało (nie wiem już ile tego trzeba pić codziennie :roll: ) ale jak na taki zapiernicz jaki sobie funduję + dieta to liczyłem na coś więcej.

W tym miesiącu aeroby będę robił po treningu nie przed - jako forma rozgrzewki. Zobaczymy co to da. Motywację dzisiaj **** strzelił więc trening też był taki sobie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×