Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;]]]

 

Też jestem w szoku, gdy przeczytałam negatywną opinię o Marcinie Ohlu. Ale każdy ma prawo do innych odczuć, jesteśmy różni, różne mamy potrzeby...;] Na Mochnackiego 10 - do Marcina Ohla - chodzę już od kilku miesięcy. To mój trzeci terapeuta z kolei... i pierwszy tak trafiony!!! Nie wydaje się być zarozumiały... po prostu zawsze mówi to, co myśli otwarcie i mnie się to bardzo podoba;] Daje do siebie nr telefonu (odpisuje na każdą wiadomość, czasem nawet dzwoni), daje swojego mejla, pamięta o czym rozmawiałeś z nim kilka wizyt wcześniej... po każdej wizycie życzy powodzenia i mówi:" Pozdrawiam serdecznie";] Zatem widać, że zależy mu na każdym pacjencie. Nie może być też zadufany, skoro dał mi namiar na ulicę Dolną 42 na terapię grupową (inaczej mógłby stwierdzić, że tylko on mi może pomóc;p;) Mam fobię społeczną i depresję, a u niego czuję się ok;] Polecam!!! Terapię na ul. Dolnej również...właśnie w niej uczestniczę.

o masz! ale się rozpisałam;p

serdecznie pozdrawiam:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej... niestety nie uczestniczę akurat w terapii związanej z nerwicą, tylko z fobią społeczną... chce tylko napisać, że klinika nie znajduje się już na ulicy Sobieskiego... tylko została przeniesiona do nowego budynku na ulicę Dolną 42. pozdrawiam gorąco:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Trafiłam na to forum szukając psychologa bądź psychiatry.

Zadzwoniłam i umówiłam się.

Piszę by podać Wam kilka numerów szpitali,przychodni gdzie można uzyskać pomoc psychologa/psychiatry w ramach NFZ

UL.Dolna42 841-26-13

ul.Wołoska 508-17-95

Ul.Sobieskiego 1/9 458-28-00 prosić o połączenie z poradnią zdrowia psychicznego

ul.Koszykowa 78 429-12-77

ul.Nowowiejska 828-20-31

 

Na ul.Dolnej nie ma zbyt dużych kolejek,jestem umówiona na wizytę za tydzień.

Na Sobieksiego mam wizytę dopiero za 3 tygodnie,ale idę tam gdyż jako nastolatka tam chodziłam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ Taka ja a na tej Wołoskiej to jest jakaś poradnia zdrowia psychicznego , taka dzialnicowa zwykła czy przyszpitalna należąca do tego dużego,ogólnego szpiatala MSW? Czy to nie jest w ramach oddziału psychiatrycznego który tam jest w tym szpitalu?

Mnie interesuje psychoterapia grupowa nerwic i zaburzeń osobowości , ale taka długoterminowa , raz do dwóch w tygodniu(nie na oddziale) i najlepiej psychodynamiczna.Czy orientujesz się czy tam taka jest ?

A może wiesz gdzie taka się odbywa w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Nie mam pojęcia.Takie nr. i adresy dostałam gdy zadzwoniłam na podany nr.na Sobieskiego w tym wątku.Okazało się,że dodzwoniłam się gdzieś indziej,ale Pani była bardzi miła i podała mi te oto numery.Najlepiej dzwoń poprostu i pytaj.

Powodzenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?

 

 

HEJ!

 

Ponawiam pytanie: Czy ktoś z Was Odbywał lub odbywa terapie w Ośrodku Psychoterapii " Rasztów"

na ul.Surowieckiego? Piszcie jakie macie wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odbywał lub aktualnie odbywa psychoterapię w Ośrodku Psychoterapii "Rasztów" na uL.Surowieckiego ?Jacy tam są psychoterapeuci? Jak jest na terapii indywidualnej , grupowej? Czy warto tam wogóle iść?

 

 

HEJ!

 

Ponawiam pytanie: Czy ktoś z Was Odbywał lub odbywa terapie w Ośrodku Psychoterapii " Rasztów"

na ul.Surowieckiego? Piszcie jakie macie wrażenia!

 

 

Byłem tam przez ok. rok w szkoleniowej terapii grupowej. Mają specyficzny styl pracy,bazujący na psychoanalizie. To czy ich oferta tobie podpasuje zależy już tylko od Twoich oczekiwań względem terapeuty. Ich styl pracy wiąże się ze sporym dystansem, przestrzenią dla klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - a gdzie lepiej: SObieskiego czy Nowowiejska? Poszukuję naprawdę dobrego, sprawdzonego Psychologa, kóry dobrze się mną zajmie;( I który naprawdę dokopie się do źródła problemu i pomoże mi:( Mnie męczą zaburzenia lękowe i somatyczne...zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg:( Wracam znów do proszków pewnie, bo powoli boję się z domu wychodzić i mam mega nerwicę z tego powodu:(

Nie wiem czy lepiej indywidualna czy może grupowa, jeśli ta druga - to chyba muszą być zaburzenia lękowe. W każdym razie szukam kogoś naprawdę godnego polecenia:(

Dziękuję bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie mi polecić terapeutę od nerwicy natręctw? Czy ktoś leczył się kiedyś tak jak ja sie leczyłam u p. Kitłowskiej w Warszawie? Czy można sie w koncu z tego u kogos wyleczyc?

 

Leczyłam się u Pani Kitłowskiej. Chodziłam na grupę i muszę przyznać, że to było gorsze niż moje nagorsze oczekiwania. P. Kitłowska dużo nawijała, sprawiała wrażenie "profesjonaliski", ale to nie zadziałało.... i to na nikogo w grupie. Każdy potem miał lęki z jakimi przyszedł. Komuś nawet sie drastycznie pogorszyło i wywalili z grupy. Dziś ze złością wspominam panią Kitłowska! Potem jeszcze chodziłam do innej terapeutki poznawczo-bechawioralnej na Pięknej i to bylo cos zupelnie innego niz p. Kitłowska mowila i w koncu pomoglo i przestalam miec ataki. Tak wiec cos jest nie tak chyba.

 

Też chodziłam do Magdaleny Kitłowskiej i Daniela Rogowskiego na Sobieskiego i faktycznie to była porazka dla chyba całej grupy. Nie polecam. Strasznie naiwna ta terapia była, miałam wrażenie, że ci psychologowie nie wiedzą o czym mówią! Dziwne, że tacy ludzie trafiaja do tego zawodu. Trzeba na takich uważać i unikać, dlatego dobrze, że jest takie forum i ludzie moga sie ostrzegać o przypadkach wykorzystania ludzkiej naiwności i wiary, ze ktos moze i umie pomoc! Tak trzymac i pozdrawiam wszystkich na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TakaJa, witam Cie napisz mi prosze bo ta terapia jedna jest na dolnej 112,a druga na sobieskiego w szpitalu? na jednej i drugiej jest odzial dzienny??

 

 

pokielbasilo ci sie chodzi o

 

http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Centrum-psychoterapii/Warszawa/Ul-sobieskiego-112/j28286.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - a gdzie lepiej: SObieskiego czy Nowowiejska? Poszukuję naprawdę dobrego, sprawdzonego Psychologa, kóry dobrze się mną zajmie;( I który naprawdę dokopie się do źródła problemu i pomoże mi:( Mnie męczą zaburzenia lękowe i somatyczne...zawroty głowy, usuwanie gruntu spod nóg:( Wracam znów do proszków pewnie, bo powoli boję się z domu wychodzić i mam mega nerwicę z tego powodu:(

Nie wiem czy lepiej indywidualna czy może grupowa, jeśli ta druga - to chyba muszą być zaburzenia lękowe. W każdym razie szukam kogoś naprawdę godnego polecenia:(

Dziękuję bardzo

 

psychologa a napisz co ci dolega tak +/- to ci powiem jakie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka misiecy temu skonczylam terapie u pana Marcina Ohl i jestem bardzo zadowolona! Leczylam sie u roznych lekarzy i terapeutow od 12 lat na nerwice natrectw. Moj ostatni lekarz, profesor w IPIN na sobieskiego polecil mi pana Ohl i po 8 sesjach nie mialam juz zadnych natrectw!!! Nie wierzylam, ze mozna az tyle, ze jednak bede miala jakies natrectwa na zawsze. To jest świetny terapeuta i nie rozumiem was. Ma duzo pacjentow i prywatnie i na Mochnackiego w ramach NFZ. To pracocholik - widac. Nic dziwnego, ze zarabia! Mnie natomiast przyjal w ramach NFZ, czekalam w dlugiej kolejce. Pametam, ze to bardzo seredczny i zaangazowany terapeuta, zostal nawet po godzinach dla mnie, pozwala dzwonic do siebie, daje duzo do czytania, po kazdym spotkaniu robil mi ksero swoich notatek, ktore duzo mi daly-wiedzialam co robic. Za darmo, w ramach ubezpieczenia! Znajdzcie drugiego takiego! duzo pracuje i dobrze, to nic dziwnego ze zarabia.

Przyznaje, ze rozni sie od innych terapeutow, jest zaskakujacy, bardzo energiczny, naprawde zaskakujacy i prowokujacy do myslenia i moze nawet pewny siebie, ale jak widizlam go na korytarzu pierwszy raz pomyslalm, ze to znowu jakis nerwowy psycholog. Ja go polecam, przynajmniej ja mysle, ze to bezinteresowny, zaangazowany profesjonalista, troche niestereotypowy, ale moze stad jego powodzenie.

 

Hej, mam pytanie bo właśnie zapisałam sie na pierwszą wizytę u pana Ohl - czy mozna tam prowadzić na NFZ regularna psychoterapię, taką co tydzień? czy raczej pan Ohl odsyła na wizyty prywatne do siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kontaktowego, madrego psychiatry który pracuje w Instytucie na Sobieskiego i przyjmuje prywatnie , mail .... Z góry dzieki, pozdr.

 

edit: Bethi// prywatne dane na PW. Proszę także lepiej orientować miejsce na nowy temat - to forum jest podzielone tematycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !

Ludzie którzy tam pracują sami mają straszne problemy i to poważne min. z wszelkiego rodzaju uzależnieniami........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !

Ludzie którzy tam pracują sami mają straszne problemy i to poważne min. z wszelkiego rodzaju uzależnieniami........

 

do kogo to piszesz? do mnie czy nataszybr?

 

---- EDIT ----

 

Najgorsza terapia w Warszawie !!!! Trzymaj się z daleka od tego ośrodka !

Ludzie którzy tam pracują sami mają straszne problemy i to poważne min. z wszelkiego rodzaju uzależnieniami........

 

do kogo to piszesz?

do mnie czy nataszybr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×