Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór :)


trojka24

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie. NAczytasz sie, zaczniesz nakręcać i znajdziesz wszystkie zaburzenia, a co najgorsze będziesz codziennie marudzić i spamować na forum o tym jak to życie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje :) mnie samą denerwuje gderanie innych ludzi jakie to oni napewno choroby maja bo maja takie a takie objawy,a prawda jest taka ze najczesciej nakrecaja się niepotrzebnie zamiast szukac przyczyn konkretnych problemow i z nimi probowac cos robic.

Po prostu poczulam chęc porozmawiania z kims bo do tej pory w swoim zyciu bylam raczej zamknieta i teraz gdy zmienilam troche swoje dotychczasowe zycie to trudno mi sie porozumiec z ludzmi przez moje rozne "odchyły".Bardzo chce to zmienic i wiem ze mi sie uda - ale samo sie nie zrobi.

Naraz zaczely mi sie otwierac nowe sytuacje,mozliwosci i sama sie juz z tym wszystkim pogubilam.wiem ze trzeba cierpliwie i powoli,tym bardziej ze przez cale zycie do tej pory tkwilam w dysfunkcyjnej rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olmici - tego bardzo bym chciala.Sęk w tym ,ze dotychczas zylam wsrod ludzi ktorzy non stop narzekali na wszystko i wszystkich i chcac nie chcac sama taka bylam , dopiero teraz uswiadamiajac sobie rozne rzeczy to widze i chce to zmienic,to juz trwa jakis czas i sporo w tej kwestii zrobilam ale czasami z automatu robie czy mowie cos czego nie chce i dopiero potem to widze,plus jest taki ze coraz szybciej wylapuje takie sytuacje czy slowa ,ktorych nie chce ani dla siebie ani dla innych.teraz bardzo czesto miewam rozne "przebudzenia",uswiadamiam sobie rozne rzeczy i to mnie bardzo cieszy i ciekawi, z drugiej strony niewiem czasami co z tym robic .pisze troche ogolnikowo bo trudno mi sie tez otworzyc i przyblizyc wam to co bym chciala ,myslalam ze bedzie mi latwiej jak jestem anonimowa ale jednak boje sie wyrazic co naprawde czuje i co przezywam.wiem ze to moze byc dla kogos glupie i latwe ale dla mnie takie nie jest w tym momencie.pisze w tym momencie bo coraz czesciej sie otwieram ale mu mojemu zaskoczeniu wychodzi to w sytuacjach w ktorych bym sie tego nie spodziewala ,a czesto jak bym chciala inaczej zareagowac czy powiedziec cos co naprawde chce to jakos jezyk odmawia posluszenstwa :P

Jam Van Dahl - pisac bede o tym moze ale w innym watku bo jest kilka tematow ktore chce poruszyc a nie chce tu juz wiekszego chaosu robic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trojka24 Witaj! :papa: Czasem dobrze i pogadać na forum, aby w ogóle od czegoś zacząć, a i sporo potrzebnych informacji można zdobyć, ważne jednak by mieć umiar i nie zamienić kontaktów z ludźmi w realu na znajomości wirtualne..trzeba też zachować dystans i rozsądek do tego co tu przeczytasz, bo trafisz na wartościowe wypowiedzi ale i na te mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×