Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Doberman, po co?

 

-- 17 cze 2014, 19:18 --

 

Alkohol w efekcie potęguje depresję...

A to tego nie wiedziałem. Z resztą od jutra i tak nie piję, bo mi się pieniądze skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :************* :papa::papa::papa: wrocilam ze sklepu bo jutro pozamykane wszystko.

 

Pozniej pojde na rehabilitacje .Na razie gotuje zupke jarzynowa :mrgreen:

Infinity, Kochana idz na te wianki :great::great::great: za malo wychodzimy na takie spotkania.

Mam nadzieje ze sie bedziesz super bawila Kochana :**************

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :papa:

Nie mam dzisiaj w ogóle humoru, źle się czuję, jestem rozdygotana.

Do tego psychologa też nie będę chodzić, dziwne ma podejście.

Muszę pogadać z lekarzem na kolejnej wizycie czy mogę zmienić czy nie mogę, niech jeszcze raz da mi skierowanie poszukam terapeutki.

Nawet pisać i gadać mi się dzisiaj nie chce :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :************** hey witaj:) wrocilam wlasnie , ja mam tak solux , laser , magnetronic i cwiczenia a dodatkowo u mojego pana rehabilitanta troche manualnego nastawiania i rozluzniania ale to juz poza skierowaniem .A Ty?

 

Anel92, :************** tez miewam takie dni , gdzie mi sie nie chce z nikim rozmawiac. Poszukaj donbrego terpauty , ja po wczorajszej terapii bardzo zadowolona :)

 

LATEK1962, Ferdynand k, :papa::papa: hey Mezczyzni;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak wrocilam mialam na 14 ale dzis szybko poszlo bo nie musialam czekac na zaden zabieg tylko przechodzilam z jednego do drugiego a ja w dodatku mam te zabiegi 10 minut od domku.

 

Mam izometryczne plus takie podwieszane rece mam i cwicze w takich uprzezach jakby :mrgreen::D ale mi to pomaga wiec staram sie skorzystac jak najwiecej.

 

Smieje sie do rehabilitanta ze to sa kolowrotki te uprzeze:D

 

U mnie nie ma hydromasazu bo nie maja tu wanny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, a co pichciles z tej kapusty?

 

mirunia, ja tez izometryczne codzinnie mozolnie w domku sama.Tak cwicze tam miesnie kapturowe .

 

Cos mnie zoladek rozbolal pewnie od lekarstw , mam nadzieje ze nie zrobi mi sie zapalenie sluzowki zoladka bo raz tak mialam , bol okropny.

 

U mnie taka dziwna pogoda , raz slonce , raz pada :bezradny:

 

mirunia, jakie masz plany na jutro? Ja sie wybieram do ciotki mojej bo musze jej antywirusa zainstalowac w kompie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

płakać mi się chce cały czas albo płaczę albo leżę albo śpię, dlaczego taka beznadziejna jestem nie potrafię normalnie,

dlaczego jestem taka słaba bezbarwna ,

nie chodzę do pracy od soboty, nie mam siły, wogóle do niczego sie nie nadaję, jestem kompletnym beztalenciem, nie potrafie pracować

jestem nudna i nikt za mną nie tęskni

umiem sie tylko oskonale mazać i beczeć ...siedzę sobie w domu bo tu czuje sie bezpiecznie choc i tak jest mi z a siebie wstyd, bardzo jest mi wstyd

przepraszam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, nic kochna się nie stało, po prostu ja jestem beznadziejna i nic nie potrafię :why: uciekam od ludzi, nie odbieram telefonów, unikam spotkań znowu, njlepiej mi samej

mój M o mnie dba, dużo dla mnie znaczy a ja nie zasługuję na nic

co u Ciebie? na jakie rehabilitacje chodzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :************** nie jestes beznadziejna , po prostu masz dolek teraz , jak kazdy z nas sa doliny i gory . ja dopiero co mialam po komisji. Znow bedzie lepiej .Wkurzam sie tylkoz e chyba juz bede miala tak zawsze doly i gory bo po stresie zawsze tak reaguje od kiedy jestem chora.

Pisz z nami :*********** jak Ci zle i nie przepraszaj za to!

 

 

mirunia, No to jakies plany masz poczynione na jutro :mrgreen: oby pogoda dopisala .

 

Ja sie cos wyleknilam bo krecilam sobie w kubeczku cukier z zoltkiem do omleta i jakos tak mi slonce przyswiecilo w okno ze padl na kubek i na podloge cien z drzewa ktore rosnie za oknem a ja sie tak potwornie wystraszylam tego cienia , mialam wrazenie ze sie wywracam bo mi nagle podloga zaczela falowac ..

Miewiacie czasem tak?

Ja czesto w szybach w sklepach jak sie ludzie odbijaaj to mnie lapie takie dziwne uczucie ze mi faluje ta szyba przed oczami i jakbym sie miala wywrocic.

Juz sobie wkrecilamz e sie na rehabilitacji uszkodzilam :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×