Skocz do zawartości
Nerwica.com

EmocjonalnaMagda


EmocjonalnaMagda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak już zapewne zauważyliście, mam na imię Magda. Wolałabym tu pozostać anonimowa, chociaż w pewnym stopniu. Jeśli chcecie cokolwiek o mnie wiedzieć, zapoznać się, możecie śmiało pisać odpowiedzi do tego wątku. Postaram się jak najszybciej odpisać. Jeśli chodzi i mój problem, ciężko mi cokolwiek z siebie wydusić. Z jednej strony potrzebuję wygadania się komuś, nawet obcemu, a z drugiej wolałabym by był to ktoś znajomy, ktoś kto mnie już zna, bym nie musiała się silić i wszystkiego opowiadać od początku. Wiem, ciężka sprawa i ciężko to zrozumieć, ale jednak oczekuję tego od was, że mnie zrozumiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć:) Czyli chciała byś pogadać ale nie otwierać się emocjonalnie? No bo anonimowa nie będziesz, podając imię i nazwisko i link do bloga.

Opowiadanie o sobie i swoich złożonościach to dość trudna sprawa, lecz na pewno znajdziesz tu kogoś z wspólnym ,,,mianownikiem'' kto cie zrozumie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojć, właśnie teraz to zauważyłam, że ten adres bloga 'pogryzł się' trochę z tym co napisałam ;-) Czy ja wiem, jeśli byłby ktoś taki kto by mnie wysłuchał, wsparł, pomógł, chętnie bym się nawet otworzyła emocjonalnie, choć nie wiem czy potrafię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EmocjonalnaMagda, To takie lekkie ostrzeżenie:) Natura takich forów jest taka, że nie należy raczej podawać danych, jeśli nie jesteśmy, nazwijmy to ,,ekspertem''. Lepiej napisać to co nas naprawdę gryzie pod jakimś ,,Pawłem, Anią'' niż mijać się z prawdą, w celu nie dopisania tych słabostek do mych personaliów. Można bardziej osobisty kontakt rozwijać na priwach, jak się już komuś zaufa. Kogoś na pewno znajdziesz, sporo tu wrażliwych ludzi z podobnymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda. Spróbuj się wygadać. Co jest twoim problemem największym, że weszłaś na to forum? Jest coś co lubisz robić i n prawdę ci sprawia przyjemność? Jak życie w społeczeństwie? Odnajdujesz się?

 

Cześć,

Moim największym problemem są moje myśli, to że duszę wszystko w sobie, wybucham niepostrzeżenie, obsesja na punkcie "wszystko-równo-od-linijki-jak coś-będzie-źle-to-wielka-agresja". Lubię pisać. W zeszycie/pamiętniku co mnie gryzie. Przyjemność ogromną sprawia mi zabawa z moim synkiem. Uwielbiam śmiać się, tańczyć z Nim, wariować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×