Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wkurza mnie że dałam się zmanipulować sekcie, a jej szef okazał się zwykłym tchórzem który nie chce rozmawiać o swoich ciemnych stronach - nie wytrzymałam i na drugim koncie na fb kulturalnie napisałam mu co o nim myślę :evil::evil::evil:

 

wkurza mnie moje zagubienie odnośnie religii - czy są jakieś religie Wschodu w które mogę bezpiecznie się zaangażować?

Buddyzm :great:

A co to za sekta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, akurat olejem z drzewa san. Jest dobry na depresję, bezsenność , lęki itp. Za to dobrze działają na skórę po przez masaż i kąpiel , ale to temat rzeka :]

Cholera, może powinienem zacząć to PIĆ..? :shock: BTW - dziś znów w skrzynce pustka, chyba jutro przejdę się na pocztę sprawdzić czy nie zalega im to gdzieś w magazynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam przekonania do aromaterapii, chociaż sama mam 287920 olejków, kominki i takie tam. Używam, bo lubię jak mi ładnie śmierdzi. Próbowałam już jakiejś kombinacji na ból głowy (lawenda bodaj, dunno), to generalnie nic nie dało. Może jakiś przypadek jestem słaby, ale zgodzić się muszę, że fajno relaksuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natręctwa, chyba nigdy się z nich nie wyleczę. Ile czasu mi tracę przez tą przeklętą zarazę. Gorsze niż dżuma, tylko się na to niestety nie umiera.

 

Dobrze ująłeś że zaraza, jeszcze od siebie bym dodała, że pasożyt, który zżera po kawałku od środka osłabiając nas z każdym dniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta olejki jakie pierdoły

chyba najwyżej ktoś sobie ego połechce jak wybuli na siebie i przepieprzy na jakieś 200zł za małą buteleczkę

Trololol człowieku buteleczka kosztuje na Allegro 2,95 złotego :P A w kiosku obok 8 złotych, to nie perfumy :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×