Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napisze tak, że z takich miłych rzeczy (prawie) zawsze na mnie działa muzyka. Znalazłem fajne kawałki i słuchanie ich wyprodukowało w moim mózgu substancje z półki tych najfajniejszych substancji, choć z niskiego szczebla tego sektoru.

Trening - może nie tyle co same ćwiczenie, ale to ze już się to zrobiło i jest się ten jeden krok bliżej doskonałości, która wywołuje u niewiast omdlenia hehe Tak, tak to na próżność wewnętrzną zawsze działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mnie ucieszyła moja nowa rymowanka na konkurs (której "szkielet" w zasadzie powstał w pracy na telefonie). dziś cieszę się z tego, że noga odrobinę mniej boli niż w ostatnich dniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trening - może nie tyle co same ćwiczenie, ale to ze już się to zrobiło i jest się ten jeden krok bliżej doskonałości, która wywołuje u niewiast omdlenia hehe Tak, tak to na próżność wewnętrzną zawsze działa.

 

Wczoraj

Trening- może nie tyle co same ćwiczenie, ale to że już się to zrobiło i jest się ten jeden krok bliżej doskonałości, która wywołuje u mężczyzn omdlenia hehe ;) .

 

Dzisiaj

Że dostałam okres :mrgreen: .

 

-- 15 cze 2014, 12:11 --

 

nie śmiejcie się

 

 

 

ale fakt, że prawie nic nie zjadłam

 

Tu nie ma się z czego śmiać :-| .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, dziękuję ;)

 

radość sprawiła mi sytuacja na dzisiejszych zajęciach z cyklu: przyszłość służby zdrowia:

wykładowca: "dlaczego u tego pacjenta zastosowano hemodializę cytrynianową a nie heparynową?"

kolega: "bo gdyby heparynowa była lepsza to by ją tu pewnie zastosowano?!" :pirate:

wykładowca: " :lol::lol::lol: Wy tak zawsze czy tylko u mnie na zajęciach? :lol: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×