Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

mangiferaindica, :yeah:

 

-- 15 cze 2014, 23:12 --

 

Aranjani, wez mu przylej kablem od neta , bo sobie jajca ze mnie robi :why:

 

ale my kabla od neta nie mamy nawet gdybym chciała mu przylac (a nie chce) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już 160 pomogłem hobbiemu uciułać na cool cyber lalę, a Ty hułejn co żeś zrobiła dla kolegi żeby mógł godnie spółkować i nie molestować forumowych dziewcząt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, wiesz Marcinie, ja Ci jedno powiem.

 

Dwa miesiące temu byłam świadkiem bezpośrednim, stałam przy łóżko, agonii kiludniowej i śmierci z w powodu śpiączki wątrobowej wywołanej alkoholem. To jest coś naprawdę okropnego, ta żółc, skóra jak świetliki, krwiaki, opuchlizny... i niesamowity ból. Jak już chcesz się zabijać, to chociaż oddaj komuś wątrobę zdrową jeszcze, a wybierz sobie inny narkotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doberman, wiesz Marcinie, ja Ci jedno powiem.

 

Dwa miesiące temu byłam świadkiem bezpośrednim, stałam przy łóżko, agonii kiludniowej i śmierci z w powodu śpiączki wątrobowej wywołanej alkoholem. To jest coś naprawdę okropnego, ta żółc, skóra jak świetliki, krwiaki, opuchlizny... i niesamowity ból. Jak już chcesz się zabijać, to chociaż oddaj komuś wątrobę zdrową jeszcze, a wybierz sobie inny narkotyk.

Narkotyków nie ruszam, a wątroby nie oddam, bo nie wiadomo do kogo trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, either way, jego biznes, jeśli łatwiej być zeżartym przez nienawiść, to już nie mój problem. Ja w każdym razie tych obrazów takiej śmierci nie zapomnę nigdy.

 

Bolą mnie pewne częście ciała od roweru :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątroby zawsze dostają żydowscy socjaliści, potem zwykli socjaliści, następnie murzyny, latynosi i azjaci, a na końcu naziści

 

hułejn..ale, że co...hobbiemu siusiaka na jakimś su tj sex uploadzie podglądasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×