Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie dałem definitywnie spokój z anafranilem, wyjątkowo mi nie podszedł . Miałem chyba więcej skutków ubocznych niż jest wyszczególnione na ulotce, najbardziej dotkliwe to ciągły ból głowy, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie , suchość w ustach taka , że wypijałem w ciągu 8 godzin w pracy skrzynkę wody mineralnej no i najgorsze to drżenie rąk do tego stopnia , że miałem problem się podpisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj rozpocząłem leczenie Anafranilem 75 SR dodam że mam go przyjmować bezpośrednio przed snem .Na drugi dzień to jest dzisiaj rano odczuwałem lekki niepokój powiedzcie czy to normalne w pierwszych dniach stosowania?

 

-- 15 maja 2014, 15:46 --

 

i czy orientujecie się może że Anafranil wpływa jakoś na sen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od prawie dwóch tygodni przyjmuje Anafranil , doszedłem do dawki 225mg. Odczuwam jakby ucisk w klatce piersiowej, lekkie zmulenie i strasznie drżą mi ręce i zdarzyły się dwa razy myśli samobójcze. W ciągu dnia potrzebuje drzemki. Czy ktoś tutaj miał podobne objawy do moich? Chodzi mi przede wszystkim o drżenie rąk i senność. Jeżeli wystąpiła to napiszcie kiedy ustąpiła.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie donoszę, że po kilku miesiącach regularnego dawkowania Franek zaczął działać. A po czym to poznałem? Zacząłem znów pisać bajki dla dzieci i fantastykę dla młodzieży, to zajęcia, które wiele miesięcy temu zostały zarzucone. :mrgreen: Oby dobra farmakologiczna passa trwała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:great:

 

-- 06 cze 2014, 13:44 --

 

Będę próbował tego leku. O ile oczywiście uda mi sie przeskoczyć skutki uboczne. Paro na NN już nie działa tak jak dawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień co raz gorzej się czuje ;/

a zęby Ci nie lecą ?

 

Hej,

 

Może to zbieg okoliczności, ale mnie ostatnio zaczął boleć ząb. Biorę Anafranil od niecałych 3 tygodni.

 

-- 08 cze 2014, 07:33 --

 

littentree, na co bierzesz ten lek?

 

Nerwica natręctw i depresja nawracająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buszujacywtrawie, sorry, ale jeżeli lekarz daje haloperidol na myśli s, to coś z nim jest nie tak. Przecież to lek do tłumienia największych epizodów maniakalnych. On nie pomoże, a wręcz może nasilić depresję, to lek który ma rozlożyć na łopatki pacjenta tak, by nie był w stanie nawet wstać z łóżka. Jeżeli masz myśli autodestrukcyjne, to tylko antydepresanty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie anafranil wykazuje działanie jako pierwsze? Bo ja po pierwszych tabletkach półtora roku temu miałem ochotę machac do ludzi z autobusu. Teraz jak po przerwie zacząłem brac też odrazu pojawiły się plany, że jakieś kursy będę robił, a po niedługim czasie to przechodzi i jest już zamuła, otępienie.

 

 

Hej, dwa dni temu odstawiłem Anafranil, a właściwie to wczoraj wziąłem ostatnie pół tabletki. Katastrofa. Poszedłem do Tesco i straciłem ostatnie pieniądze kupując niepotrzebne na dzień dzisiejszy rzeczy. Na dodatek w większej dawce nasilił objawy choroby. Mi nie pomógł w każdym razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×