Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

kurde elo Ty nie jadaj na mieście bo to żarcie nawet nie dla zombie na rocznym głodzie, ostatni raz jadłem ponad 3 lata temu kurczaka z kfc i rzygłem na 3 metry prawie trafiając do kibla

tyle ze to byla niby sprawdzona miejscowa tylko faktycznie taniocha i caly drob golebiom oddalam - zezarly co do kesa : o

i tak robią na rzadko, to co im szkodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde elo Ty nie jadaj na mieście bo to żarcie nawet nie dla zombie na rocznym głodzie, ostatni raz jadłem ponad 3 lata temu kurczaka z kfc i rzygłem na 3 metry prawie trafiając do kibla

tyle ze to byla niby sprawdzona miejscowa tylko faktycznie taniocha i caly drob golebiom oddalam - zezarly co do kesa : o

i tak robią na rzadko, to co im szkodzi :lol:

no ale szok ze takie zdeka z nich kanibale : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i wszyscy. Złapał mnie taki dół od jakiegoś tygodnia, że czuję się masakrycznie. Dawno nie miałam takiego humoru... Co gorsza, odkąd czuję się naprawdę dobrze (tzn. najgorsze za mną, wyszłam na prostą) to nie umiem sobie za bardzo poradzić z takim stanem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że mam wyrzuty sumienia z powodu zawyżanych mi ocen końcowych.

moja poprawność moralna mnie nieźle irytuje :evil::evil:

 

Ty tak serio? przecież oceny i tak nie są żadnym odzwierciedleniem wiedzy.

 

 

wkurza mnie, że jutro mam kolejny egzamin a nawet przeczytać materiałów mi się nie chce, nie mówiąc o nauce :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie, że jutro mam kolejny egzamin a nawet przeczytać materiałów mi się nie chce, nie mówiąc o nauce :evil:

 

Mam podobnie, z tym, że jutro zamiast egzaminu mam obronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkurza mnie że dałam się zmanipulować sekcie, a jej szef okazał się zwykłym tchórzem który nie chce rozmawiać o swoich ciemnych stronach - nie wytrzymałam i na drugim koncie na fb kulturalnie napisałam mu co o nim myślę :evil::evil::evil:

 

wkurza mnie moje zagubienie odnośnie religii - czy są jakieś religie Wschodu w które mogę bezpiecznie się zaangażować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, no kurva ja już czekam na swoje trampki 2 tygodnie , a przesyłka z Częstochowy :(

Ja czekam na olejki zapachowe, nie wiem skąd, ale jak sprzedawca określa termin doręczenia jako 4 dni robocze to po dniu 5-tym zaczynam się irytować :evil: Dziś mija dzień roboczy 7-my...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, ale wiesz , że każdy olejem działa na różne dolegliwości ?

Jakie uzywasz?

Jakoś nie wierzę w te rzeczy :P Więc głównie używam takie które mocno dają znać o swojej obecności, mają intensywny aromat, czy, jakby to powiedział mój tatko: "strasznie capią" :P - jabłko, drzewo sandałowe... Nic wyrafinowanego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×