Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, o jakie pysznosci pichcilas :105::105::105: takie dzemiki wlasnej produkcji to sa pyszniaste , ja czasami dostaje od ciotki bo ona robi .Kochana i nie wolno z pochylona glowa :nono::nono::nono: w takiej pozycji byc dlugo.

 

 

Bylam z siostra na spacerku , polazilamz poltorej godziny bo w domu juz sie tak dolowalam ze sie poplakalam.

 

Niedawno wrocilam , zrobie kolacje i pojde sie ukapac. Jutro jade na bezrobocie i do Mopsu:)

 

-- 12 cze 2014, 19:16 --

 

nerwosol-men, :papa::papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bb044e15bac2489f19ad98986eccf219.gif

 

-- 12 cze 2014, 21:32 --

 

 

Dzwonilam do dzialu orzecznictwa, nie dostalam swiadczenia

Płatuś strasznie mi smutno z tego powodu. Mam nadzieję, że się nie poddasz i pokażesz tym w Zusie kto ma racje. Trzymam kciuki kochana :****

31a419c9d15d3ebb9e1d82098d084135.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, widzialam te foteczki gdzies na fb ktos udostepnial:************* sa bardzo ciekawe.

 

monmaria, :****************Hey Monis :) postanowilam sie nie odwolywac , za duzo mnie to kosztuje zdrowia i spokoju.

 

Co u Ciebie?

 

Ja zaraz mykam do lozka.

Dostalam takich napieciowych boli glowy . Jakie to okropnie nie mile uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jestem pociągająca, bo mam katar :mrgreen:

Tak poważnie to ok fajnie, że już jutro piątek, bo jestem trochę zmęczona tym tygodniem.

Kamilko oczywiście rozumie Twój wybór, aby się nie odwoływać od decyzji. Faktycznie zdrowie jest ważniejsze.

Kurcze tylko właśnie to tym "ludkom" z Zus-u powinno na naszym zdrowiu zależeć a nie wydawać chore decyzje.

Co dalej kochana pójdziesz do pracy?

Pozdrowienia :****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odzyskam hasła do konta mail onetu. Pisałam do nich . Nie był zarejestrowany numer tele, ani adres alternatywny, tylko pytanie-odpowiedź którego nie pamiętam.

 

-- 13 cze 2014, 11:49 --

 

Wzięłam dodatkowo nerotop i wkurzenie mi przeszło ufff..., za to jestem senna i nic mi się nie chce.

U mnie też zimno, chmurzy się i wieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :*************** Hey tak wrocilam wpasnie , bylam na bezrobociu i w Mops. Na bezrobociu sie zarejestrowac nie moge bo nie mam zdolnosci do pracy od lekarza a chorowalam ponad pol roku wiec musze miec.

W Mops mam czekac na orzeczenie na pismie jak mi przyjdzie i przyjechac z fakturami na lekarstwa , oplatami jakie mam i cala dokumentacja medyczna i wtedy powiedza co moge uzyskac.

Tyle narazie.

Jestem zmeczona i mam jakies napiecie w glowie i oczach od wczoraj . Pewnie juz moj organizm ma dosc tych nerwow i stresow i tak sie to odbija na nim. :?:?

Jak sie miewasz?

 

 

 

 

Infinity, :****************Kasiu :papa::papa:

 

 

Doberman, :papa::papa::papa:

 

 

U mnie tez dzis chlodniej.

Bylamw tunice z dlugim rekawem i leginsach i bylo mi tak sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×