Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŁÓDŹ]


Rekomendowane odpowiedzi

Tadeusz Stelamszczyk ul. Kościuszki 3/2A

telefon: 042 633-37-32

 

to jest lek. dr. prof. ? jakie macie o nim zdanie, wyleczył kogoś na dobre?

 

jakimi metodami pracuje, pisze recepty na chybiłtrafił? ile kosztuje?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:42 pm ]

a może napiszcie komu pomógł jakis lekarz z łodzi, jak pomógł ile to trwało, i kto to był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 2 nawrotach naprawde silnej depresji. Od samego pocatku leczy mnie psychiatra z Aleksandrowa Lodzkiego, dr Murak- Kozanecka. Jest to pani ordynator z Kochanowka. Jak dla mnie jest rewelacyjna. Wyciagnela na prosta wielu ludzi. Wiem bo rozmawialam z nimi. Szczerze polecam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:17 pm ]

O kurcze, co to wyszlo? Pewnie cos zle zrobilam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10

Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu

Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psyhiatra to do każdego dojdzie

jeszcze do tego 100 zł za wizyte

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:21 pm ]

Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10

Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu

Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psychiatra to do każdego dojdzie

jeszcze do tego 100 zł za wizyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10

Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu

Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psyhiatra to do każdego dojdzie

jeszcze do tego 100 zł za wizyte

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:21 pm ]

Nie polecam Pani Dok.Gerstman na strzelców kaniowskich 6/10

Brak podejścia i zrozumienia mojego problemu

Może to i moja wina ale cóż... wydaje mi sie że dobry psychiatra to do każdego dojdzie

jeszcze do tego 100 zł za wizyte

 

PO 2 MIESIĄCACH UCIEKŁEM OD NIEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...

 

Przyznam się bez bicia, jestem tu nowa ;)

 

Obawiam się, że potrzebuję pomocy specjalisty. Jestem niepełnoletnia i stad moje pytanie: czy i gdzie mogę się zgłosić? Czy warto poczekać aż skończę 18 lat? (dodam, że mam urodziny w styczniu..)

 

Liczę na Waszą pomoc... dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nancy, do psychologa czy psychiatry możesz iść tak samo jak do zwykłego lekarza, w Łodzi o ile się dobrze orientuje jest kilka przychodni psychiatrycznych na Narodowy Fundusz Zdrowia, możesz się tam zapisać bezpłatnie, na ul. Rewolucji 1905 Roku, Pomorskiej 54, i Czechosłowackiej 8/10.

Ja byłam w PALMIE na Rewolucji, zapisałam się bez żadnego problemu, a pierwszą wizytę miałam zaraz za kilka dni. Trafiłam na dr Janczure, młoda kobieta, sympatyczna, ale co do leków od niej to niezbyt jestem zadowolona, zapiszę się też na psychoterapię z NFZ, ale podobno czeka się bardzo długo, ale skoro jest bezpłatne to czemu nie korzystać :)

 

A do jakiego specjalisty, psycholog czy psychiatra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Chyba odezwała się moja niewiara w ludzi ;)

 

Pewnie przesadzam... Ale...

Czuję się przeraźliwe samotna. Paradoksalnie mam wielu dobrych znajomych, kilka osób uważa mnie za swojego przyjaciela. Uważają mnie za kogoś wyjątkowego, a ja staram się odsłaniać przed nimi tylko swoją pozytywną stronę osobowości i charakteru. Właściwie wciąż gram, udaję kogoś innego niż jestem. W zależności od sytuacji staję się zupełnie inną osobą. Męczy mnie to, już nie mam siły. A przestać nie potrafię, próbowałam, ale przyzwyczajenia brały górę... Wciąż jak idiotka dążę do ideałów. Chcę być lepsza i lepsza. Tak dla samej siebie. Ale mi nie idzie, wkurzam się na siebie i uciekam w uzależnienia... Najpierw był alkohol, a kiedy stał sie zbyt trudny do ukrycia zamieniłam go na nóż. Wiem że to złe, staram się jakoś to ograniczać... Nie radzę sobie ze sobą, swoimi niedoskonałościami, przytłacza mnie ich ilość, męczy mnie udawanie przed ludźmi niepoprawnej optymistki z wiecznym uśmiechem na ustach. Nie potrafię się przed nikim otworzyć i przez to czuję się.. ehh... I sobie nie radzę. Mam wrażenie, że traktuję rzeczywisty świat bardzo... hmmm.. automatycznie, zachowuję się nie tak jak chcę, ale tak jak wydaje mi się, że powinnam... Potrafię całymi dniami siedzieć nieruchomo i nic nie robić, o niczym nie myśleć. Albo wyobrażać sobie skaczę z wieżowca i lecę... tak w nieskończoność.. Chyba zgubiłam gdzieś siebie. Nie wiem już kim jestem i co tu robię. Po co żyję, jakie są moje wartości i cele w życiu. Taki mój stan trwa już od praktycznie 2-3 lat i jest co raz gorzej, co raz ciężej mi żyć 'normalnie', tak by ludzie nie zauważali, że coś jest ze mną nie tak.

 

EDIT: Chyba się za bardzo rozpisałam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nancy, chyba najważniejsze w tym wszystkim to dostrzeżenie własnego problemu, myśle że teraz jest to moment kulminacyjny i że nie wiesz co dalej robić, jak sama napisałaś zatraciłam się w swoim życiu i chcesz by ktoś mógł pokierować nim byś wiedziała co robić dalej. Idź do psychiatry, powiedz mu to samo co tu napisałaś, zobaczymy co powie, Mi stwierdzili tylko epizody depresyjne, chociaż czuje zupełnie inaczej, a może tyko monumentalizuje swoje problemy.

 

Często pomocna w leczeniu jest psychoterapia, są różne jej odmiany, behawioralno-poznawcza, indywidulana, grupowa, czasami na niej można odbudować swoją dawną osobowość lub zdobyć zupełnie inną. Sama wybieram się na psychoterapię, ale ze znalezieniem dobrego specjalisty nie jest tak łatwo, musi odpowiadać Tobie i Twoim oczekiwaniom, inaczej nie ma sensu wydawać pieniędzy.

 

Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie, uwierz, że to co napisałaś w dużej mierze odpowiada moim problemom, idealizm, niespełnione ambicje i takie tam, ,,, zmuszam sie do innego myślenia bo tylko to w takich sytuacjach ratuje mi życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też byłam w szpitalu w kochanówce u Pani Murak - Kozaneckiej.

na oddziale IV jest także psycholog Ludmiła Królikowska - Kubiak.

Postawiły mnie te dwie Panie na nogi.

Teraz już chodzę do poradni na Sieradzką do doktora Dominika Obzejty. młody facet dużo mi pomógł ale wydaje mi się że od pewnego czasu moje postępy są mniejsze ale nie wiem czy wina doktora czy moja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Mocca... dzięki Migdala... dzięki Wam będę wiedziała gdzie się udać : ) Mocca, podniosłaś mnie też na duchu, że nie tylko ja mam taki problem... Ciężko mi się zmierzyć z myślą, że będę musiała się się komuś 'wyspowiadać', że jestem na tyle słaba że muszę szukać u kogoś pomocy... może jakoś postaram się jeszcze jakoś... sama... nie wiem już... ale dzięki dziewczyny, dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nanacy nie wiem na ile pomoze ci to co ja napisze. Ja długo wogóle uwierzyc nie mogłam ze mam jakas nerwice, depresje? Ja taka silna, ambitan i wogóle, ale nagle okazało sie ze własnie musze pogadac z kims kto mi powie:

nie zawsze musisz sobie ze wszystkim poradzic, nie zawsze tylko bedzie sukces, nie musisz sama wszystkiego znosic bo jestes człowiekiem nie cyborgiem, po prostu, Trudno w to wszystko uwierzyc jak sie posłucha ale powoli zaczyna docierac ze nie musze sobie ze wszystkim radzic, bo nie i juz.

Trzymam kciuki,:)

Dr. Obzejte znam osobiscie wspaniały facet i dobry lekarz :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja co prawda nie mogę dać ci namiaru na jakiegoś dobrego psychiatry z Łodzi bo sam za bardzo nie znalazłem, to trochę zależy na co najbardziej cierpisz bo mi na moją dd niewiele mi ktokolwiek pomaga :( ale nie znięchęcaj się tym co oczywiście piszę bo jednym pomaga a innym nie to już reguła w nerwicowych historiach :) A piszę w tym temacie bo chcę ci tylko jednego doktora odradzić a mianowicie Dr Madeja, i wiem że nie tylko ja miałem z nim niemiłe doświadczenia, koleś po prostu straszy Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja co prawda nie mogę dać ci namiaru na jakiegoś dobrego psychiatry z Łodzi bo sam za bardzo nie znalazłem, to trochę zależy na co najbardziej cierpisz bo mi na moją dd niewiele mi ktokolwiek pomaga :( ale nie znięchęcaj się tym co oczywiście piszę bo jednym pomaga a innym nie to już reguła w nerwicowych historiach :) A piszę w tym temacie bo chcę ci tylko jednego doktora odradzić a mianowicie Dr Madeja, i wiem że nie tylko ja miałem z nim niemiłe doświadczenia, koleś po prostu straszy Pozdrawiam

Hej tak czy inaczej dzięki za info, co mi dolega - chce ustalić, psychologów już mam za sobą i nie chce mi się powtarzać tekstów typu 'dam sobie radę' bądź 'życie jest piękne"... Stan jaki mnie dopada jest mieszanką samobiczowania się psychicznego za każde swoje postępowanie, doszukiwania się ironii w ludziach (nawet, których kocham), i ogólnie dół, który potrafi mnie dopaść w ciągu dnia, bez pytania zasiada wygodnie sobie w mojej głowie i mąci! masakra. Czytam tu o mocniejszych akcjach, ale wydaje mi się, że nie ma co osądzać kto bardziej lub mniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę informacji o psychoterapeutach lub ośrodkach czy gabinetach jest tutaj: psychoterapeuci w Łodzi. Możesz też przeglądać bazę pod innym kątem np.: "psychoterapia par i rodzin w Łodzi", albo ogólnie np.: "zaburzenia lękowe (nerwice)". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

 

banner3_sharp.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×