Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grzyby halucynogenne zamiast antydepresantów?


CichoCiemny

Rekomendowane odpowiedzi

bawić się można. jest nawet zabawnie... może być. jadłem psychodeliki na kilogramy. przetestowałem dziesiątki substancji, przeżyłem setki tripów i nigdy (z wyjątkiem jednej podróży) nie miałem krzywych jazd. w przypadku grzybów psylocybinowych zawsze było mniej więcej 1/3, że złapię jakiś stan lękowy lub - nawet! - amnestyczny. mimo tego jadłem je kilkadziesiąt razy, bo nie było akurat nic innego. głupi byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to tylko sałwia wieszcza ^^

Próbowałaś czy tak tylko piszesz? Ja miałem doświadczenia z salvia divinorum i NIGDY więcej tego nie tknę. Jeżeli nie próbowałaś a masz zamiar to nie rób tego sama, mówię poważnie, miej przy sobie osobę do której masz zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już to tylko sałwia wieszcza ^^

Próbowałaś czy tak tylko piszesz? Ja miałem doświadczenia z salvia divinorum i NIGDY więcej tego nie tknę. Jeżeli nie próbowałaś a masz zamiar to nie rób tego sama, mówię poważnie, miej przy sobie osobę do której masz zaufanie.

Nie próbowałam i nie mam na dzień dzisiejszy zamiaru ale jesliby już kiedyś to myślałam tylko o niej bo...faza jaka by nie była trwa krótko.

 

-- 13 cze 2014, 09:31 --

 

Szałwia wieszcza ? A słyszałem .

Ja dziękuję . Nie potrzebna mi kolejna paranoja . Tarantula Ty na poważnie chcesz się tym naszprycować ?

No way, też nie potrzebuję na dzień dzisiejszy żadnych dodatkowych odlotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałam i nie mam na dzień dzisiejszy zamiaru ale jesliby już kiedyś to myślałam tylko o niej bo...faza jaka by nie była trwa krótko.

Faktycznie krotko bo kilka minut, ale uwierz mi nie sugeruj się długością trwania fazy, i lepiej miej przy sobie zegarek bo będziesz się modliła żeby to już się skończyło a mając zegarek będziesz miała czarno na białym, że ten czas jednak idzie do przodu i już niedługo koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za mundrak podnieca sie szalwia wieszcza

 

Jeśli o mnie ci chodzi to najpierw poczytaj co napisałem, ja ODRADZAM ten specyfik a nie podniecam się nim.

 

toz to szit chemiczny dla gimbazy,

 

Szit chemiczny? Chyba się dopalaczy nawpierdalałeś.

 

-- 13 cze 2014, 09:54 --

 

Dodam tylko, ze SD jest wspaniałą i wyjątkowo wartościową rośliną w której drzemie ogromny i niepoznany przez tzw. cywilizowany świat potencjał (w tym medyczny) ale nie służy do zabawy i pod żadnym pozorem nie wolno jej używać bez przygotowania a jedynie w określonym celu i pod nadzorem. Powtarzam: to nie jest środek do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za mundrak podnieca sie szalwia wieszcza

 

Jeśli o mnie ci chodzi to najpierw poczytaj co napisałem, ja ODRADZAM ten specyfik a nie podniecam się nim.

 

toz to szit chemiczny dla gimbazy,

 

Szit chemiczny? Chyba się dopalaczy nawpierdalałeś.

 

-- 13 cze 2014, 09:54 --

 

Dodam tylko, ze SD jest wspaniałą i wyjątkowo wartościową rośliną w której drzemie ogromny i niepoznany przez tzw. cywilizowany świat potencjał (w tym medyczny) ale nie służy do zabawy i pod żadnym pozorem nie wolno jej używać bez przygotowania a jedynie w określonym celu i pod nadzorem. Powtarzam: to nie jest środek do zabawy.

 

 

Podpisuje się pod tym!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×