Skocz do zawartości
Nerwica.com

Masa, masa, masa, czyli Forumowa Grupa Kulturystyczna


Gość Dżejmson

Rekomendowane odpowiedzi

Marian_Paździoch, a rynne ześ pan urwał

 

-- 09 cze 2014, 19:44 --

 

wiem , że robię , kurva , no to się nie odzywam .

No wreszcie.

 

Napitalam ostro dietę i jak to dobrze, że mięśnie są coraz lepiej ukrwione i napompowane :D Masa, masa, masa, karwasz twarz! Tylko kuriera coś nie widać z tymi moimi suplami, do jasnej cholery.

no wreszcie ktoś się przyznał :lol:

 

-- 09 cze 2014, 19:48 --

 

jak ktoś pitoli o d........ maryny a innych się czepia

a to poważne sprawy tu sąsiedzkie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w sklepach z USA można było legalnie kupić prohormony, chyba nawet tym co tam Burneika pajacował u nich, wydaje mi się, że jakiś czas temu i tam je zakazali, w każdym bądź razie nigdy bym się za to nie wziął, nawet gdybym był zdeterminowanym młokosem obdarzonym genialną genetyką wolałbym już sterydy z jakiegoś pewniejszego źródła niż mieszankę nie wiadomo czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tylko widzisz jak zrobię przerwę , to już nie wrócę , bo nie będzie mi się chciało , znam siebie więc szkoda mi całej pracy włożonej , być może zwlekę zwłoki do siłki którą mam pod nosem , karnet jest śmiesznie niski bo tylko 70 zł i możesz być przez ile chcesz , muszę przemyśleć i podjąć wreszcie decyzje .

 

a ta Twoja przerwa to spowodowana jakąś kontuzją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, no to faktycznie taniocha. zapewne masz obawy przed pierwszym razem jak to będzie, ale później już będzie z górki i wciągnie Cię. trust me :pirate:

 

wyjeżdżam na prawie miesiąc, a tam gdzie będę najnormalniej w świecie nie stać mnie będzie na karnet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×