Skocz do zawartości
Nerwica.com

PIRACETAM (Lucetam, MemoniQ, Memotropil, Nootropil, Piracetam Espefa)


odnowiciel

Czy piracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy piracetam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      6
    • Nie
      1
    • Zaszkodził
      3


Rekomendowane odpowiedzi

norma_baker, w Czechach piracetam jest ogólnodostępny. Tak jak w innych krajach hydroksyzyna jest bez recepty. Tylko nasz kochany kraj jest w ciemnej dupie.

Ps. czy mi się wydaje czy jesteś na pewnym forum dla chadowców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, brałem, ale mocno nasilał lęki, co i tak powodowało rozkojarzenie; więc nie wiem czy faktycznie usprawnił funkcje poznawcze. Niektórzy lekarze uważają ten lek za placebo, piszą bo ma ładną ulotkę co do wskazań z nadzieją, że zaskoczy sam efekt brania tabletki o takim przeznaczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekarze najczęściej przepisują ten lek w dawce 1200mg- max 2400mg/dobę. Tymczasem badania wykazały, że piracetam najlepiej poprawia funkcje poznawcze w dawce 4.8g i to branej 2-3 razy dziennie.

 

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8272204

 

Taka dawka wydaje się duża, ale to tylko pozory, bo piracetam ma bardzo małą toksyczność. W mioklonii korowej maksymalna dawka dochodzi do nawet 24g/dobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarantula to żeś zaszalała .

Na notroppilu ( jesli to Twoje pierwsze z nim rozdziewiczenie ) podejrzewam ,że nikt Ci tu nie podskoczy , bo go zgasisz inteligentnym tekstem ;)

Chrzanić inteligencje, żeby chociaż pamiętać co jadłam na śniadanie z rana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ,jak pierwszy raz brałem Nootropil to potrafiłem pisać ponad 20 stronicowe listy ala milosne( poważnie tak dlugie )do takiej Jednej z Wrocławia .

Tak Ją te bajki brały,ze potem jak znalazłem dziewczyne na miejscu ( a tamta olałem )to pisała mi listy ,żebym chociaż puste kartki jej wysyłał . Dobry był ten nootropil , z tym że w 93-94 roku nic innego nie było z nootropów .

Tak więc Tarantula pooowoooodzenia!!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, teraz doczytałam w ulotce, że powoduje przyrost masy ciała. JA NIE CHCĘĘĘĘ przyrostu masy ciała tłustego :zonk::why:

 

-- 10 cze 2014, 19:45 --

 

ciekawe czy ginkofar by działał z taką samą siłą

Po nim się nie tyje chociaż :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, nie czytaj tych ulotek. Piracetam to taką depresję i taki przyrost masy ciała powoduje jaki Tusk jest śpiewakiem operowym.

Tego mi trzeba było :mrgreen:

Do tego podłącze siorbanie yerby i powinno styknąć na moje spróchniałe zwoje mózgowe.

Dzięki chłopaki :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach brania piracetamu w dawce 2400mg stwierdzam zerowy efekt.

Widocznie u Ciebie wsio działa jak należy tj.wszystko jest na takich obrotach na jakich powinno być i żeby zaczęło działać nadprogramowo to musiałbyś łykać w dawkach "nadprogramowych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarantula, kij wie, może być i tak. Ale od kiedy się leczę, mam straszny problem z zapamiętywaniem i koncentracją. Czyżby to leki mnie ogłupiały? Wcześniej szło mi dobrze - jak się zmotywowałem, to potrafiłem nauczy się w pizdu, a teraz czuję się jak totalny baran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×