Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, o spoko ja dopiero od stycznia w wieku 28 lat wiem ze jakbym sie cofnal w czasie to wlasnie chcialbym byc psychoterapeuta, ale za pozno studia 5 lat kurs na psychoterapeute nastepne iles tam lat no i drogi bardzo jest potem staze praktyki wszystko pewno z 10 lat, no i najwazniejsze na koniec samemu trzeba przejsc terapie czyli nie mozna byc zaburzonym , ale w koncu po tylu latach wiem czego bym chcial :D

Aranjani, a ty co studiowalas kulinarie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, no niestety jakaś plaga ale cóż najgorzej jak takie związki utworzone przez desperatów szlag wezmą bo pójdą się wieszać, skakać z mostu lub coś innego. Niektóre się łapią na to.

 

-- 11 cze 2014, 18:11 --

 

mangiferaindica, aaaaaaaaaa ale ja nie pytałam o nic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaidermessiah, tak.

 

 

tudia 5 lat kurs na psychoterapeute nastepne iles tam lat no i drogi bardzo jest potem staze praktyki wszystko pewno z 10 lat, no i najwazniejsze na koniec samemu trzeba przejsc terapie czyli nie mozna byc zaburzonym

 

 

5 lat studiów potem 4 podyplomowych plus 240h terapii własnej.

 

Przechodzenie własnej terapii nie jest równoznaczne z tym ze jestes zaburzony - wszyscy ją przechodzą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, z tego co ja zauwazylem to jestes wscibska a nie dobrym obserwatorem i widze ze bardzo sie przykladasz zeby mi pocisnac ale za male skile khalesbi posiadasz :* pozatym ja sie drocze a nie kokietuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że nie jestem jedyna tak walnięta, by psychologię studiować,

 

T. mi dziś powiedziała, że w wiekszości na psychologię idą osoby które miały/maja problemy natury emocjonalnej ;) i ona się pod tym podpisuje :D

I że często osoby które miały problemy w przeszłosci chodziły na psychoterapię i wyleczyły się są bardzo dobrymi terapeutami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, jestes wcibska i podkrecasz klotnie, moge cie porownac do nielubianej przewodniczacej w klasie albo do kujonki co skarzy sie na wszytsko pani, ale i tak lubie ci KOKIETOWAC akceptuje cie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×