Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Kalebx3, to mogę brać do usranej smierci

tyle tylko,że dzięki Paro nie będzie taka usrana . A z drugiej strony kto wie kiedy nadejdzie ,,,

Powiem Ci ,że większe dawki Paro mi nie służą , siada mi po nich wzrok i mam napięte mięśnie ,,, a to już nie jest takie happy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siada mi po nich wzrok i mam napięte mięśnie

Kurde, no to teraz mnie olśniłeś. Ostatnim czasem na wyższych niż 20mg dawkach mam zmęczone oczy, suche i widzę jakby za mgłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marian to na 10000% od paro . Mam to za każdym razem jak zwiększam dawkę . To częsty ubok po Paro , czytałem pssssst ,że Paro rozpierd-ala wzrok na długo .

 

-- 10 cze 2014, 20:10 --

 

Biorę na To Calcium Dobesylate ,,, daje radę trochę ,,,, i chociaż troche pomaga ,,, ale i to juz dobre .

 

-- 10 cze 2014, 20:19 --

 

A lunatic ( jak masz dojście ) sprubój Donepezilu . Piękne na poprawę pamięci , koncentrację . Jeden tyklko minus , po jakimś czasie powoduje doły . Jednak jakbyś z nim bezpiecznie zatanczył mógłby Ci czasowo pomóc . Tylko pewnie ten lek dla Ciebie nie do zdobycia .Co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam parkinsona , ale na papierze mam jaknajbardziej . A wiesz jak fajnie się udaje trzęsiawkę u doświadczonego neurologa , jak Ci każe rączki do przodu wystawic ,a Ty w środku machając drżennie witakmi , o mało co ze śmiechu nie pękniesz .

tak więc i Altzhajmera można sobie załatwić .

 

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i takie nieostre widzenie u mnie występuje. Cały czas myślałem, że to derealizacja ale nie. Przy 20mg tego nie miałem ale peniałem o to, że lęki mogą wrócić i wszedłem na 35. Od jutra wrócę do 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic, pogryzles sie z terminalem? Ni wiem jak Ty to robisz, ze zawsze jakaś zadyma :D

 

No a ja na 30 paro nie mogę powiedzieć, ze tłumi emocje, w tej materii ani trochę mnie nie znieczulila. Wzrok tez mi na razie nie siadl.siniakow tez nie doswiadczylam. Jedyne uboki to trochę większa potliwosc. Lekarz mi dzis zasugerował wejście na 40, ale póki co zostanę na 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Spróbuj Coaxil, tez sie bedziesz wtedy gryzła, na paro mało co mnie wyprowadzało z równowagi, a teraz czasem jestem poirytowany bez powodu przez ten lek, ale jak jakas babka ktora chyba ufoludki podrzuciły i nie uprzedziły ze ląduje na planecie ziemia w miejscu gdzie obowiązuje cos takiego jak prawo probuje mi wmawiac ze winny jest ten na którym to prawo złamano a nie ten który je złamał to chyba by mi nawet i paro nie pomogło na takiego osobnika

 

-- 10 cze 2014, 21:43 --

 

a moze nadrabiam zaległości bo nigdy sie nic nie odzywałem i zawsze siedziałem cicho :D , mniej wiecej jakies 20 lat

 

-- 10 cze 2014, 22:09 --

 

Tojaaa i co tam ciekawego po wizycie? zwiększyła Ci lekarka dawke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuj Anafranilu który masz. Rozkręca się szybciej niż paroksetyna. Jeżeli w wiadomym dla Ciebie czasie nie będzie poprawy, wtedy pomyślisz o paro. Skoro zacząłeś klomi brać, to na razie przy niej zostań :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×